Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Олімпійський прапор, теніс, більярд та спортивні заходи у Софіївці Першій

Олімпійський прапор, теніс, більярд та спортивні заходи у Софіївці Першій

Олімпійський прапор у Близнюках

В Харкові перед спорткомплексом «Локомотив» за участі представників Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Управління у справах молоді та спорту ХОДА, НОК України в Харківській області відбулися урочистості з нагоди відзначення Олімпійського дня. Олімпійські чемпіони вручили представникам кожної громади Олімпійський прапор, який 23 липня буде піднятий у кожній громаді Харківської області на честь відкриття Літніх Олімпійських ігор.

Тож такий прапор привезли до Близнюківської громади головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наталія Манзюк та представник Близнюківської ДЮСШ Роман Гладкий.

Спортивні заходи у Софіївці Першій

З нагоди Дня молоді в с.Софіївка Перша пройшов 25-ий розіграш футбольного турніру на Кубок пам’яті Володимира Цвєткова. Цьогоріч у змаганнях брали участь чотири команди. В результаті ігор володарем Кубку стала команда «Володимирівське» із Новонадеждиного, на другому місці – команда «Софіївка», а бронзовими призерами стали футболісти з команди «Хлібороб» (Олександрівка). Команда «Енергія» із Квітневого цього разу не показала високого результату, але була нагороджена відзнакою «За участь». Також були визначені найкращі футболісти в різних номінаціях.

Паралельно з футболом відбулися змагання з волейболу пляжного. Перше місце зайняла команда «Алекс» з Олександрівки, друге – команда «Манзюки» з Софіївки, на третьому місці- «Діджеї» (Софіївка). Всього участь у змаганнях взяло 5 команд.

Традиційно після церемонії нагородження присутніх частували смачною шурпою та шашликом.

Більярд

З нагоди Дня молоді в Уплатному проводився турнір з більярду. Ініціатором спортивного заходу стала завідуюча Уплатнівською бібліотекою-філією Людмила Каменєва, а організатором – Микола Зимогляд.
В цілому участь у змаганнях взяли 18 осіб з різних населених пунктів Близнюківщини. В підсумку перемогу здобула команда з Новонадеждиного – Андрій та Анатолій Черкаї, на ІІ місці Сергій Скидаренко та Віталій Зуб з Уплатного, а ІІІ місце теж вибороли уплатнівці – Дмитро Пужайчереда та Олександр Каменев. Кращі шари забивали А.Капран, О.Боровик, В.Зуб, а кращими гравцем турніру визначено багаторазового чемпіона у грі з більярду Андрія Черкая.

Атрибути для нагородження (кубки, медалі, грамоти) надала Близнюківська селищна рада.

Теніс

26 червня у місті Лозова відбувся «Відкритий Чемпіонат Лозівської міської територіальної громади з настільного тенісу», присвячений Олімпійському дню та Дню молоді. В змаганні брали участь 23 учасники з Лозівської, Близнюківської та Сахновщинської громад. Серед учасників була і представниця Близнюківської громади – юна Марина Горбань, яка гідно відстояла спортивну честь Близнюківщини, виборовши ІІ місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *