Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Тато, мама, я – волейбольна сім’я

Тато, мама, я – волейбольна сім’я

Традиційно на початку липня Близнюківська ДЮСШ проводить родинний турнір «Тато, мама, я – волейбольна сім’я». У цьому році участь у змаганнях брали діти 2009-2011 років народження разом зі своїми рідними – всього 12 команд. Незважаючи на дощ, який лив протягом всього дня, турнір відбувся у спортивному залі. В результаті цікавих та емоційних ігор перемогу виборола команда Мілани Ухань, на другому місці – команда Марії Панасовської, а на третьому – Таміли Кубатіної. Привітав учасників Борис Мухін, дідусь Мілани Ухань.

Слід додати, що раніше саме на це спортивно-родинне свято Володимир Лисяк, який був президентом федерації волейболу Близнюківщини, роздавав юним учасникам морозиво, то цьогоріч продовжила його ініціативу донька – Наталія Кузнєцова.

Паралельно із цим заходом пройшли змагання з волейболу пляжного серед вихованців тренера Світлани Черкас. В підсумку І місце вибороли Глоба Владислав і Черкас Костянтин, ІІ – Чернишова Поліна і Денисюк Вікторія, а ІІІ- Колісніченко Діана і Саркісян Ольга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *