Середа, 29 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Другий шанс на життя

Другий шанс на життя

В Україні на сьогоднішній день понад один мільйон людей мають онкологію. Третину з хвороб виявлять на третій і четвертій стадії.  

«Такі показники демонструють недостатню обізнаність про симптоми злоякісних новоутворень як серед лікарів первинної ланки, так і серед населення», – зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Серед тих, у кого виявлено рак на пізній стадії,  і житель Новонадеждиного  Олексій Іванович Бондаренко.

У 2020 році життя цього чоловіка вже один раз врятували, всією громадою зібравши кошти на його лікування, а зараз доля в черговий раз випробовує на міцність Олексія і його родину.

КОХАННЯ РАЗ І НАЗАВЖДИ

Тані було 16 років, коли вона познайомилася з Олексієм в магазині у Острівщині. Відразу припали вони один одному до душі.

«Льоша високий, статний, зовсім дорослий і з такою чарівною усмішкою, що я відразу закохалася в нього», – згадує Тетяна.

З часом, а саме 20 грудня 2008 року, молода пара стала на весільний рушник, і покотилося життя колесом, в якому перепліталися і радість, і сльози.

Першим у Бондаренків народився Олег, якому зараз 12 років, потім Сергій – хлопчику 10, а сім років тому лелеки принесли до оселі і чарівну Оленку.

Таня і Олексій народилися і виросли в багатодітних сім’ях, то знають і ціну батьківської любові, і нелегку долю дітей у родинах, які потрапили в скрутне життєве положення. Тож у своїй сім’ї працьовиті молодята намагалися робити все якнайкраще, але доля, на жаль, рідко змінює свій почерк.

Односельчани кажуть, що Бондаренки трудолюбиві та відповідальні, обожнюють своїх дітей і міцно кохають один одного. Але здається, що  нещастя та проблеми їх переслідують.

БІДА САМА НЕ ХОДИТЬ

Старший брат Олексія помер від онкології, і це боляче вдарило по здоров’ю мами і менших братів. Зараз Валентина Іванівна живе в родині Олексія, бо тут вона потрібніша.

Жінка допомагає виховувати онуків, адже без підтримки рідних людей, особливо зараз, цій сім’ї не обійтися.

Три роки тому у О. Бондаренка виявили серйозне захворювання серця.

Без вартісної операції чоловік не міг вижити. На той час батьку трьох дітей пощастило – вся Близнюківська громада зуміла назбирати гроші на життєвонеобхідну операцію і у 2020 році йому зробили протезування мітрального клапану серця.

Втім, правду кажуть: прийшла біда – відкривай ворота. Невеликий відрізок часу дала доля Олексію, щоб насолодитися здоровим життям.

У чоловіка став дуже боліти живіт і нестепний біль з кожним разом атакував все сильніше й сильніше.  І ось, у 2021 році, поїхавши на планову перевірку здоров’я до Лозової, у Бондаренка виявили онкозахворювання і відразу направили до Харкова.

Вже там терміново поклали на операцію, поставивши невтішний діагноз «Са селезінкового кута ободової кишки сT3N1Mx, 2 кл.гр» з ускладненнями «декомпенсована кишкова непрохідність. Стан після трансверзостомії».

П’ятнадцятого липня протягом семи годин тривала ця операція, а Таня, й сама ледве жива від такої звістки, телефонувала скрізь, куди тільки могла, з проханням позичити гроші.

БОРОТЬБА ЗА ЖИТТЯ

Сьогодні Олексій Бондаренко лежить в Харківському обласному центрі онкології. Йому дозволяють приїжджати додому, але з кожним разом поїздки до Харкова стають все важчими, адже чоловік слабне.

Тетяну взяв на роботу директор ПСП «Володимирівське», і вона отримує достойну заробітну плату. Але її заробітку та ще пенсії свекрухи Валентини Іванівни катастрофічно не вистачає для повноцінного лікування дорогої людини.

Зовнішньо Олексій дуже змінився, а ось усмішка на обличчі цього 42-річного борця все та: щира і по-дитячому безпорадна. Як би боляче йому не було, побачивши знайомих, Олексій намагається посміхатися і дякувати.

Також він передає привіт всім, хто допомагав йому раніше і зовсім нічого не просить для себе, а тільки бідкається: «Як Таня буде без мене, адже трьох дітей піднімати треба. Як вона справиться?».

ТРЕБА ДОПОМОГТИ

Здаватися Тетяна не збирається, вона стукає у всі двері з проханням допомогти, адже щодня на лікування її чоловіка витрачається 1500- 2000 грн. Тендітна, але сильна духом жінка мотається в Харків до чоловіка, щоб відвезти йому необхідне і підтримати впевненим:
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Ми тебе чекаємо вдома! Тримайся!
Давайте дамо другий шанс на життя герою цієї розповіді.
Картка ПриватБанку 5168757409708023 на ім’я Бондаренка Олексія Івановича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *