Головна > НОВИНИ > КУЛЬТУРА > Чи існуватиме Sky Hall без Олександра Аніскіна?

Чи існуватиме Sky Hall без Олександра Аніскіна?

Тренування в онлайн-режимі

Танцювальний клуб Sky Hall, створений Олександром Аніскіним, осінь 2021 року почав без свого керівника. Талановитого хореографа з Близнюків помітили в Києві і запросили на роботу до столиці. Однак тренер не залишає без нагляду своє дитя – вихованців танцювального клубу. У телефонній розмові Олександр Олександрович розповів про те, що, незважаючи на зайнятість і кардинальні зміни у своєму професійному житті, він продовжує слідкувати і навіть навчати своїх підопічних з Близнюківської громади.
«Зараз тренування проводить одна з найкращих моїх учениць – Ірина Лобановська. Ця дівчина вже давно допомагала мені у постановках і навчанні молодших вихованців, а зараз саме час для повного розкриття її потенціалу. Запевняю, що я спостерігаю майже за кожним уроком, адже завдяки сучасним засобам зв’язку це легко, і у разі потреби даю поради. Впевнений, що Sky Hall продовжить своє існування та ще не раз учасники клубу вразять глядачів цікавими ідеями та своєю майстерністю», – запевняє Аніскін.

Новий керівник танцювального клубу

Сьогодні набір дітей до танцювального клубу проводить вже Ірина Лобановська. Дівчина навчається в 11 класі Близнюківського ліцею та ще й у Лозівській студії бальних танців. На запитання, чи важко поєднувати навчання у випускному класі, власні танцювальні заняття та ще й тренування дітей, Іра відповідає: «Для мене це не нова практика, бо я вже давно допомагаю Олександру Олександровичу і мені це подобається. Звичайно, цьогоріч, мабуть, буде важче, бо попереду ЗНО, але я маю мету і прямую до неї. Впевнена, що своє професійне життя поєднаю з танцем, то теперішня відповідальність за вихованців Sky Hall – тільки вдосконалює мої знання та робить сильнішою і впевненішою в собі. До всього, мені допомагає Олександр Олександрович, який часто віртуально присутній на тренуваннях».
Нова чарівна керівниця близнюківських юних бальників в жодному разі не збирається знижувати рівень навчання танцівників. Вже у вересні учасники Sky Hall поїдуть на змагання, де планують вибороти призові місця.

До речі, і зараз ще не пізно записати свою дитину на тренування з бальних танців, варто зателефонувати або знайти в Інстаграм або Фейсбук сторінки Ірини Лобановської (095-108-61-28) або Олександра Аніскіна (099-639-10-45) і розказати про своє бажання, а деталі тренери повідомлять індивідуально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *