Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Реабілітаційний центр в центральній лікарні

Реабілітаційний центр в центральній лікарні

З квітня у Близнюківській ЦРЛ приймають пацієнтів, які потребують медичної реабілітації. Заклад уклав відповідний договір з Національною службою здоров’я і успішно займається реабілітацією дітей від трьох років та дорослих з ураженням опорно-рухового апарату та нервової системи.

За словами завідувачки реабілітаційного відділення, лікаря-невропатолога Оксани Хлівної, географія проживання пацієнтів очолюваного нею відділення досить широка і не обмежуються кордонами колишнього Близнюківського району.

«Звертається багато людей з Лозової. Там подібне відділення відсутнє. Була навіть жіночка із Запоріжжя. Гостювала у рідних в Лозовій та потрапила до нас на реабілітацію. Залишилась задоволена», – розповідає лікарка.

Ще один вдячний пацієнт – 72-річний лозівчанин Володимир. Чоловік взимку переніс інсульт, лікувався у Лозівській ЦРЛ, потім у обласній приватній клініці. Зараз проходить реабілітацію у Близнюках.
«Дивно, але я кожного ранку їду у лікарню з радістю, що, погодьтеся, буває нечасто. У вас дуже чуйний молодший медичний персонал, а про лікарів і говорити годі. Оксану Хлівну знаю давно як гарного спеціаліста, від неї й дізнався про відділення реабілітації у Близнюківській лікарні, – розповідає чоловік. – Зазначу, що мав досвід лікування у приватній клініці Харкова, то навіть там немає таких умов, як тут, таких тренажерів та такого чуйного ставлення. Не очікував, що у маленьких Близнюках може бути такий рівень послуг. Ваша громада мене приємно здивувала».

Нагадаємо, що на облаштування реабілітаційного відділення у Близнюківській ЦРЛ з бюджету громади було виділено близько одного мільйона гривень.

Олена ШАРІПОВА,
підбирач інформаційного та довідкового матеріалу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *