Середа, 29 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Новини. Коротко.  29 листопада

Новини. Коротко.  29 листопада

Україна

*** Україна отримає 200 мільйонів євро кредитних коштів від міжнародних фінансових організацій у межах реалізації проекту «Міський громадський транспорт України ІІ».

*** З понеділка, 29 листопада, на порталі «Дія» запрацюють послуги оформлення та перерахунку пенсії.

*** 29 листопада у Вінницькій області сталася хімічна аварія на території місцевого підприємства ПрАТ «Райагрохім». Рятувальники намагаються ліквідувати наслідки витоку аміаку з цистерни. Як інформує Telegram Державної служби з надзвичайних ситуацій, сьогодні вранці із залізничної цистерни почав випаровуватися безводний аміак. «Станом на 11:00 підрозділами ДСНС проводиться осадження хмари аміаку розпорошеними струменями води. Відділенням радіаційного, хімічного та біологічного захисту проводиться встановлення причини витоку. Очікується прибуття автоцистерни для перекачування», – йдеться в повідомленні. Жертв і постраждалих в результаті інциденту немає.

Харківщина

*** Віктор Ляшко відвідав у Харкові підприємство, яке вироблятиме вакцину проти COVID-19. За словами Міністра охорони здоров’я, перша доза вакцини має бути розлита на виробництві у Харкові вже в 2022 році. Про це Віктор Ляшко повідомив на брифінгу за підсумками свого візиту на Харківщину 26 листопада. Міністр зазначив, що зараз цех готується для виробництва інактивованих вакцин. Перш за все він орієнтується на виробництво вакцини проти ковіду, але потенційно на цих лініях МОЗ готовий розвивати також вакцину проти грипу і, можливо, проти поліомієліту.

*** На Харківщині готуються до «спортивного» «Великого будівництва» в 2022 році. На Харківщині для участі в програмі відібрали 8 спортивних закладів: 3 спортивні інтернати і 5 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У цих закладах планують відновити 20 спортивних об’єктів, серед яких багатопрофільні спортивні майданчики, гуртожитки, льодовий манеж, тир і басейн.

*** Підписано меморандум про взаємодію щодо відновлення випуску літаків на Харківському авіазаводі. Згідно з документом, підписанти мають наміри спрямувати зусилля на відновлення серійного випуску і сервісного обслуговування літаків та гелікоптерів на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві. Основне завдання:  протягом п’яти років вийти на випуск 5 літаків на рік, створивши 1 500 робочих місць

Лозівський район

*** Громадське обговорення результатів стратегічного аналізу та пріоритетів розвитку галузі охорони здоров’я у Лозівській міській територіальній громаді відбулися сьогодні, 26 листопада. У подальшому проєкт Стратегії здоров’я громади Лозівської міської територіальної громади на 2022-2027 роки винесуть на розгляд та затвердження депутатам Лозівської міської ради.

*** На позачерговій сесії міської ради сьогодні, 26 листопада, депутати прийняли субвенцію з державного бюджету, у розмірі 6.2 мільйона гривень, на продовження капітального ремонту акушерсько-гінекологічного відділення у стаціонарі № 1. Проєктна вартість робіт складає 9 мільйонів гривень. Пологове відділення ремонтують за угодою Уряду України з Європейським Інвестиційним Банком за «Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України».

Близнюківська громада

*** У п’ятницю та суботу відбулися перші етапи обговорень у Острівщинському та Квітневому старостинських округах. Жителям цих територій було запропоновано підтримати кандидатури Валентини Лютенко та Володимира Рекоти відповідно. Надалі обговорення продовжиться у формі опитування мешканців вказаних старостинських округів.

*** В місті Первомайський 27 листопада відбулись товариські зустрічі з волейболу серед вихованців дитячих юнацько-спортивних шкіл Близнюків, Первомайського та Краснопавлівки різного віку.  Дівчатка  2011 року народження та молодші Близнюківської ДЮСШ перемогли своїх суперниць з рахунком 2:0. Добре виступили і хлопчики 2009 року народження та молодші, які теж стали кращими, їхній результат 2:1. Дівчатка 2012 року народження та молодші цього разу поступилися суперницям, але й отримали чудовий урок, бо програвати треба теж уміти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *