П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Бути військовим почесно

Бути військовим почесно

У Харківському зенітному ракетному полку підбили підсумки діяльності за рік і нагородили кращих фахівців. Серед них і наш земляк – майор Іван Синиця.

Іван Васильович виріс у славній багатодітній сім’ї Синиць. Народився у селі Миролюбівка в 1981 році, вчився у Близнюківській школі, захоплювався спортом. Івана Синицю знають як вправного футболіста та хокеїста, а ще як працьовиту та щиру людину.

«Іван – наш головний помічник. Ми всіх дітей змалечку привчали до роботи, а Ваня сам за все брався. Встигав і по господарству допомагати, і м’яча поганяти, але найбільше він любить рибалити – це вже відпочинок його душі», – розповідає Ольга Василівна, мама героя цієї розповіді.

Закоханий у футбол юнак хотів зробити спортивну кар’єру, але так вже вийшло, що на сімейній раді вирішили по-іншому. «Сину, потрібна дисципліна!», – сказала берегиня роду, і син став студентом Харківського військового університету.

Вже на першому курсі Іван одружився з Наталею і, маючи міцний тил, продовжив вивчати військову професію. З 2004 до 2019 року наш земляк служив у Нікополі, але вже два роки як перевівся до Харківського зенітного ракетного полку і очолив штаб дивізіону.

Вже другий рік поспіль підпорядкований Івану Васильовичу дивізіон стає одним із кращим в полку. «Так склалося моє життя, що я став військовим, і не жалкую про свій вибір, на який підштовхнули мене батьки. Бути військовим – це честь, адже ти в першу чергу захисник. Я служу Вітчизні, а значить відповідаю за спокій та мир у своїй сім’ї».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *