П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Луцков Давид – чемпіон України з вільної боротьби

Луцков Давид – чемпіон України з вільної боротьби

Близнюківщина вперше має нагороду такого високого ґатунку з вільної боротьби! То йдемо в правильному напрямку, виховуючи чемпіонів.

Чемпіонат України, який в кінці грудня проходив у Києві, зібрав найсильніших спортсменів з вільної боротьби. То двобої на борцівському килимі були жорсткими і непередбачуваними. В підсумку тринадцятирічний хлопчик з невеликого села Берестове Близнюківської громади, перемігши суперника із Запоріжжя, вийшов до фіналу Чемпіонату. А далі у фіналі він виграв у спортсмена зі столиці та став золотим призером змагань. Хоча фінальною сутичкою можна вважати двобій з Максимом Руденком зі Слов’янська, бо то був надважкий і в той же час вирішальний бій.

Варто розповісти, що хлопчик народився у дружній сім’ї, де живуть любов і взаємопідтримка. Загалом, Марина Анатоліївна та Ігор Валерійович Луцкови мають трьох дітей і роблять все можливе, щоб діти розвивали свої навички. Старша Анастасія, якій 15 років, прийняла рішення бути кадеткою, і зараз навчається на першому курсі державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Давид почав займатися вільною боротьбою у другому класі. Він закінчив сім класів Берестівського ліцею, а ось навчання у восьмому розпочав учнем Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю. Він посилено тренується і вже, як бачимо, має чудовий результат, адже став чемпіоном України у своїй ваговій категорії.

Менший – одинадцятирічний Кіріл, як і його старший братик, пішов до школи і відразу з першого класу почав відвідувати секцію вільної боротьби.

Можливо, хтось скаже, що нічого дивного в цьому немає – спортивна сім’я та й годі. Але ж не все так просто, бо у Берестовій немає відповідних гуртків чи секцій. То для того, щоб їхні діти стали спортсменами, батьки возили синів спочатку до сусідньої Криштопівки, де працювала деякий час спортивна секція вільної боротьби, потім – до Близнюків, а пізніше – до Лозової.

«Тренування відбуваються три-чотири рази на тиждень, і ми регулярно возили на них дітей. Щоб не було пропусків, я навіть здала іспити на водійські права, – розповідає мама Марина Анатоліївна. – Базові знання з вільної боротьби нашим хлопцям дав тренер Некрасов Сергій Сергійович. Далі з ними працював Іліметов Аркадій Рашидович. Зараз з Давидом відточує техніку вільної боротьби Манучарян Григорій Артурович, а Кіріла продовжує тренувати Іліметов. Був час, коли хлопці хотіли припинити заняття спортом, але я наполягла, то тепер всі тільки у виграші від моєї наполегливості (посміхається). Ми з чоловіком пишаємось досягненнями наших дітей і підтримуємо їхні рішення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.