Четвер, 1 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Святослав Трофименко – чемпіон України з пауерліфтингу

Святослав Трофименко – чемпіон України з пауерліфтингу

Близнюківець Святослав Трофименко здобув перше місце на Чемпіонаті України з пауерліфтингу, який проходив дев’ятнадцятого грудня в Дергачах.

Змагатися за перемогу з’їхалися 150 спортсменів, серед яких і Святослав Трофименко – атлет представляв Близнюківську громаду. Він розповідає: «Я готувався до Чемпіонату три місяці, але за десять днів до змагань захворів на ковід і протягом п’яти днів взагалі почувався дуже погано. То провівши лише одне тренування перед змаганнями, поїхав за перемогою (посміхається).

Виступав з пауерліфтингу в триборстві. Так, в «присіданні зі штангою» у першому підході замовив 280 кг, в другому – 305 кг, а в третьому мені підкорилося 320 кг. У «жимі лежачи» в першому підході зумів підняти 190 кг, у другому – 207 кг, в третьому хотів підняти 215 кг, але через невдалу подачу сил у мене трішки не вистачило. В «становій тязі» в першому підході зумів потягнути 260 кг, в другому – 280 кг, в третьому – 300 кг, і це вивело мене по коефіцієнту на абсолютну першість. Таким чином я здобув перемогу на Чемпіонаті України. Варто додати, що в цей же день проходили змагання і по «жиму штанги», де я автоматично теж став золотим призером».

Першість на Чемпіонаті України – це ще одна перемога у скарбницю Святослава, який є багаторазовим переможцем спортивних змагань у важкій атлетиці. Знайти цього кремезного хлопця можна у спортивному залі ДЮСШ. Саме там під його керівництвом з першого вересня діє відділення пауерліфтингу. До речі, діти від тренера просто в захваті, бо кількість охочих займатися цим силовим видом спорту збільшується щотижня. А 27 грудня відбулися перші змагання між учнями Близнюківської ДЮСШ з секції пауерліфтингу.

Тренер наголошує: «Кожен із 16 учасників, серед яких дві дівчинки – Аліса Чупікова і Анна Дуда, зайняв своє місце в п’яти вагових категоріях та отримав грамоти, медалі та солодощі. Я задоволений результатом, бо бачу прогрес у силових показниках своїх вихованців».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *