Середа, 29 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > ПРАВО ЗНАТИ > Водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у «Дії» відтепер на рівні з паперовими

Водійське посвідчення, техпаспорт та студентський квиток у «Дії» відтепер на рівні з паперовими

Електронні водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток у застосунку “Дія” прирівнюються до паперових (пластикових).

Кабінет міністрів схвалив дві відповідні постанови, передає пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

“‎Водійські права, техпаспорт та студентський у “Дії” тепер приймаються на рівні з паперовими. Ми зробили перший великий крок до запровадження електронних документів в Україні в серпні, коли запустили цифрові паспорти. Тепер завдяки ухваленому закону про режим paperless в Україні з’явилося поняття електронних документів. І це дозволяє нам набагато швидше оцифровувати документи. Поступово усі важливі для українців документи будуть доступні в Дії””, – прокоментував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначається, що з 2019 року ці документи були дійсні лише в межах експериментальних проєктів. За цей час сформували 751 тисячу е-студентських, 4,4 млн посвідчень водія та 4,2 млн свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

Постанови набирають чинності з моменту публікації.

Проєкти реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством внутрішніх справ та Міністерством освіти та науки України. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *