Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > РАЙОН > Сергій Зеленський зустрівся з активною молоддю Лозівщини

Сергій Зеленський зустрівся з активною молоддю Лозівщини

З різдвяною кутею, солодощами та найкращими побажаннями у Новому році до голови Лозівської тергромади Сергія Зеленського завітали Аріна Ромащенко з Близнюків, призерка Чемпіонату України з вільної боротьби серед дівчат, та Дмитро Шульга, учень 11 класу Панютинського ліцею й голова Ради старшокласників «Нова хвиля».

У Новому 2022 році побажали міському голові та його команді сил і натхнення у роботі на благо територіальної громади. Подякували за підтримку молодіжного середовища та створення умов для його розвитку.

З молоддю, міський голова Сергій Зеленський та депутат Лозівської міської ради Марина Кожевник, ділилися планами на 2022 рік з розвитку галузей освіти, спорту, культури, благоустрою міста. Вислухали пропозиції та побажання. Аріна Ромащенко просила допомоги в організації тренувань з підготовки до Чемпіонату України. Дмитро Шульга переймався покращенням матеріальної бази Ради старшокласників «Нова хвиля», зокрема придбанням оргтехніки для підготовки відео презентацій для участі в міжнародних конкурсах.

Міський голова дякував, що напередодні такого величного свята, як Різдво Христове, молоді люди знайшли час поспілкуватися, висловити своє бачення розвитку освітніх й спортивних закладів, ділилися існуючими проблемами. Їх вирішенню міський голова обіцяв всіляко сприяти. Побажав гостям міцного здоров’я, удачі й кохання до близьких та Господа Бога й вручив подарунки.

джерело – сайт Лозівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *