Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Оновлене меню для учнів –
покращення культури харчування у школах

Оновлене меню для учнів –
покращення культури харчування у школах

Вже місяць як українські школи і дитячі садки перейшли на оновлене меню, розроблене популярним шеф-кухарем Євгеном Клопотенком, а куратором проєкту є дружина Президента України Олена Зеленська.
Роз’яснення про нові норми харчування, які почали діяти з 1 січня, опублікувала держспоживслужба, адже до цього діяли норми харчування від 1956 року. Загалом, оновлене меню містить 160 різноманітних страв. Відтепер в меню є пастуший пиріг, синабон з корицею, бефстроганов, лобіо, фріттата, курячі нагетси, ньокі тощо. Крім того, додали й традиційні українські рецепти. Тепер у школах можна буде смакувати банош, шпундру, вертуту, полтавський борщ, картопляне пюре, львівський сирник та куліш. З раціону школярів виключили сосиски, ковбаси, рибні консерви, обмежили споживання продукції з високим вмістом солі та цукру, додали більше злакових, овочів, фруктів, ягід, молочних і м’ясних продуктів.

Що кажуть вчителі та батьки

Лише 17 січня діти Близнюківщини вийшли із зимових канікул, то харчуються за новим меню нещодавно. Все нове часто сприймається негативно, але для того, щоб зрозуміти – смачні страви за меню 2022 чи ні? – треба спробувати!

Маргарита Іваненко, директор Близнюківського ліцею, пояснює: «Я категорично не згодна з тими ствердженнями, які іноді звучать в засобах масової інформації щодо негативного ставлення дітей та батьків до нового підходу стосовно харчування. Загалом меню розробляється індивідуально для трьох вікових категорій, а саме: 6-11років, 11-14 років, 14-18 років, – і калорійність страв розраховується відповідно до вікових потреб дітей. Пільговики харчуються за рахунок державних коштів і загальна сума на одну дитину становить 60 грн на день. Для тих, хто залишається після уроків, вартість харчування становитиме 30 грн на день за кошти батьків і ще 30 грн на кожну дитину додаватиме селищна рада – так вирішили депутати на останній сесії. Інші категорії дітей також мають змогу отримати гарячий перекус у вигляді першої та третьої страви. Його вартість у нас тепер становить в середньому 10 грн щодня. В теперішній час на такі гроші батькам неможливо скласти дитині ланч-бокс, а тут все свіже, нове, цікаве, а найголовніше – поживне та корисне.

Новий підхід до дитячого харчування організовано згідно з Порядком організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затвердженого ПКМ від 24 березня 2021 р. № 305.

Приготуванням інноваційних страв займаються професійні кухарі, яким доводиться також вивчати і технології приготування, і назви страв.

Відразу після першого дня введення нового меню до мене прийшла одна мама і почала доводити, що все несмачно і некорисно. Поспілкувавшись з нею, дійшли спільного висновку: таки смачно і набір продуктів корисний. Просто батьки звикли замість корисної їжі годувати дітей смаколиками, від яких часто лише шкода здоров’ю. Задля більшої інформованості дітей щоранку вчителям повідомляю «Меню дня» і перед тим, як учні йдуть до їдальні, їм розповідають про страви, які вони куштуватимуть, та з чого вони складаються.

Фактично через два дні харчування за новим меню я вже чула серед учнів: «Хм, а це смачно». Борщ зі сливами дітей трішки напружив, але лише до першої ложки, бо ж він був без капусти, яку більшість дітей не любить, а щодо смаку, то він мало відрізнявся від звичного домашнього борщу. Морква з імбирем загалом нічим, окрім більшої користі, не відрізняється від традиційного морквяного салату. І так фактично по кожній страві. Повірте, все, що отримують діти зараз, дуже смачно, красиво, а ще й неймовірно корисно.

Користуючись нагодою, хочу звернутися до батьків: будьте розважливими, любіть своїх дітей і вчіть їх їсти правильну їжу. Адже саме сьогодні є така змога, бо над щоденним раціоном працюють кваліфіковані технологи, розраховуючи кожну калорію та дбаючи про приємний смак страв. Згадаймо приказку «Ми є те, що їмо». Тож змалечку треба привчати дітей до вживання в їжу корисних продуктів, які дадуть енергію та зміцнять імунітет, а не зроблять дитину сонною під час уроків.

Також хочу пояснити, що до 2015 року в нашому освітньому закладі було зовсім відсутнє харчування дітей, окрім пільгових категорій. На початку 2016 на загальношкільних батьківських зборах ми винесли на розгляд батьків можливість організації харчування за їхній рахунок. Всі одностайно висловили свою думку, що діти вдома погано їдять перші страви, а вартість супів та борщів посильна для кожної сім’ї. Ми взяли на себе цю відповідальність, а батьки запропонували годувати дітей першими (гарячими) стравами! Щодо продажу чаю, зазначу, що наразі в закладі відсутній буфет, який би мав право надавати таку послугу. До слова, згідно з новими вимогами, чай повинен теж бути без додавання цукру. Відсутність буфету можу також пояснити – жоден з фізичних осіб підприємців не дав згоди на його створення в нашому ліцеї.

Хочу вірити, що кожен розуміє величезну відповідальність організації харчування в закладі освіти, то я із задоволенням розділила б її з батьками, які готові нам допомагати. Шановні батьки, вам варто пам’ятати, що життя і здоров’я дітей знаходяться не тільки в руках педагогів, а ще й у ваших. Саме вдома виховуються повага до інших людей, культура поведінки в громадських місцях, в тому числі і культура харчування. А школа навчає їх мовам, математиці, історії та іншим наукам, але при цьому ми стараємося зміцнити і ті навички, які дитина набуває в сім’ї. Тому дуже прошу, перед тим як негативно реагувати на будь-які зміни, з’ясуйте усі причини, зважте всі ЗА і ПРОТИ, застосуйте їх до здорового глузду, користі чи шкоди, а самі не піддавайтеся необгрунтованим обговоренням у Фейсбуці».

Наталя, мама двох школярів: «Коли син прийшов зі школи і сказав, що давали борщ зі сливовим варенням, звичайно, я здивувалася, але він мене запевнив, що страва була смачною і в ній не було капусти, яку він не любить. Доньці сподобалися парові котлетки та ароматний чай з мелісою. А ще діти в захваті, що отримують фрукти.

Думаю, що реакція дітей на нові страви залежить від ставлення дорослих. Якщо всі «фекають», то й реакція дитини буде відповідною, а якщо пояснити, чим той чи інший продукт корисний, то хоча б із цікавості дитина спробує. Моїм дітям сподобалось, хоча вдома вони харчами перебирають. Задоволені діти – задоволена і я. Мабуть, давно вже варто було змінити меню, де зліплені макарони з сосисками були головною стравою чи не щодня».

Марія Іванівна, бабуся: «Самі б їли той борщ без капусти та несолодкий компот пили. Де це видано, щоб дитину примушували їсти те, чого вона не хоче і ще й не знає, що то таке. Мій онук приходить додому голодним після такої зміни меню. А ще й треба платити, он, кажуть аж 60 грн в день. Де ті гроші взяти?».

Наталія Володимирівна Федорчук, директор Алісівської початкової школи, де навчається вісім дітей, розповідає: «У нашому закладі кухарем працює Наталія Шаригіна і її страви завжди були до смаку дітям. З введенням нового меню учні і ми разом з ними, бо теж здаємо кошти на харчування – це 20 грн на день, маємо змогу скуштувати страви, які подають в ресторанах. Всі діти різні: дехто з’їдає все, що дають, а дехто – як і раніше, перебирає і часто залишає їжу на тарілці, але це не залежить від якості страв, це вподобання дитини та її звички».

Галина Григорівна Щербак, завгосп Криштопівського ліцею, де навчається 110 учнів, резюмує: «Меню, яке пропонується зараз, є більш скомбінованим і в ньому десь вполовину більше м’яса та овочів, ніж раніше. Серед мінусів назвала б дороговизну продуктів та незвичні для сільських жителів назви страв. У нашому закладі поки що харчуються лише 14 учнів пільгової категорії. Хто із задоволенням їсть все, що дають, а дехто залишає на тарілках багато їжі, бо порції таки великі. Кухар Тетяна Дмитрівна Шульга має величезний досвід та дотримується запропонованих норм. Не так це легко, але ми ж тільки починаємо. Ось в понеділок діти на перше їстимуть полтавський борщ, на друге – рис та запечене куряче філе з оригано, салат з буряка зі сметаною і питимуть чай з мелісою. Чим погані страви? Наразі з дирекцією закладу думаємо над введенням харчування за батьківські кошти. Поки що в наших розрахунках виходить 35 грн на день. За ці кошти дитина зможе з’їсти другу страву та третю, бо супи та борщі малеча не дуже любить».

Під час спілкування з дітьми журналісти «Нового життя» отримали різноманітні відповіді, від «..в школі не їв і їсти не буду ту бурду» – до «…смакота. Щодня дають фрукти та й м’ясо. Мама такого вдома не готує».
До слова, і коментарі у соціальних мережах під статтями про «Нове шкільне харчування» досить різні, але найчастіше нарікання чуються від тих, хто просто «кричить» за компанію, не розібравшись у справі. Час покаже, чи приживеться нове харчування в закладах освіти, але те, що дітей треба харчувати корисно і правильно, сумніву не підлягає.

Що каже Клопотенко

Кулінарний експерт і засновник соцпроєкту «Нове шкільне харчування» Євген Клопотенко з розумінням віднісся до того, що не всім сподобалося оновлене меню. Він говорить: «Рецепти затвердили ДПСС та МОЗ (+ рекомендували їх на національному рівні). Школи отримали вибір: самим створювати меню до норм або складати його на основі розроблених нами рецептів. Ідея така: діти їдять здорову їжу в садочку, потім у школі, а потім і самі будуть готувати здорову їжу собі, а потім своїм дітям, а далі внукам».
До того ж, за словами Клопотенка, в садках і школах не повинні різко відмовлятися від солі і цукру в стравах – це повинно відбуватися поступово. А батьки можуть перевірити, чи відповідають страви в школі чи садку тим рецептурам, які він розробив. У випадку порушення батьки мають право звернутися до держпродспоживслужби зі скаргами, що якраз і сприятиме покращенню та вдосконаленню тих чи інших страв. За його словами, результати реформи можна буде побачити приблизно через 2,5-3 роки.

Підготувала
Ірина ВОРОНКІНА

Продовження теми:
джерело – ФБ сторінка Близнюківська громада

Очільник громади Геннадій Король вирішив поцікавитися у школярів, чи смакує їм здорове харчування, та особисто спробувати страви з нового меню.

«Двічі протягом дня відвідав їдальню Близнюківського ліцею. Перший раз під час обіду школярів, які харчуються за батьківські кошти, вдруге – коли їли учні групи продовженого дня. Що можу сказати? Страви апетитно виглядають, смачні та корисні, – зауважив селищний голова. – Стверджувати, що всі діти в захваті, – неправда. Комусь подобається настільки, що тарілки за п’ять хвилин були порожні, комусь зовсім не до смаку. Впевнений, що з часом ця ситуація вирівняється. Швидко сформувати нові смакові звички неможливо. Вдячний вчителям, які проводять відповідну роз’яснювальну роботу, акцентуючи увагу на перевагах здорового харчування».

Нагадаємо, що наразі у Близнюківському ліцеї та його філіях харчування організоване наступним чином:

🥦Харчування учнів за батьківські кошти. Після обговорення з батьками було прийняте рішення, що вартість такого меню складає 10 гривень на день, і це буде перша страва, хліб та напій.

🥦Харчування дітей пільгового контингенту здійснюється повністю за рахунок бюджету громади. Денна вартість меню на одну дитину не може бути менше 61 гривні.

🥦Вартість харчування учнів, які перебувають у групах продовженого дня, також не може бути менше 61 гривні. Половина цієї суми – батьківська плата, половина – місцевий бюджет.

Близнюківський ліцей та його філії мають єдине меню, яке оновлюється щодня на сайті закладу – http://bliznjuky.licey.org.ua/menju-na-sogodni-13-51-15…/.

На жаль, більшість змін у нашому суспільстві не минають без своєрідної «ложки дьогтю» у «діжці меду». Оновлення стандартів шкільного меню не стало виключенням.

«Суспільний інтерес до закупівлі за завищеними цінами спецій відділом освіти, культури, молоді та спорту Близнюківської селищної ради допоміг нам уникнути нераціонального використання бюджетних коштів, – прокоментував ситуацію селищний голова. – Учора на засіданні виконавчого комітету було прийняте одностайне рішення розірвати вказаний договір та всі угоди з цим постачальником. Також будуть проаналізовані всі домовленості з іншими постачальниками продуктів харчування до дитячих садків та шкіл громади. А керівнику відділу освіти, культури, молоді та спорту буде оголошено догану».

За словами Геннадія Короля, селищна рада не знімає з себе відповідальність за цю неприємну ситуацію, але без спільних дій батьків та педагогічної спільноти змін годі чекати:

«Наголошую! Не мовчіть! Особливо звертаюся до керівників освітніх закладів, які «пробачають» постачальникам неякісні продукти та ще й за захмарними цінами. Цього у Близнюківській громаді бути не повинно!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.