Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Знання, які рятують життя

Знання, які рятують життя

Жителі Близнюківської громади вчилися наданню першої медичної допомоги (ПМД) дорослим та дітям.

Комендант осередку, рятувальник, тренер Мальтійської служби України Олена Мельник навчала водіїв шкільних автобусів та КП «Комунальник» основам ПМД. За словами Близнюківського селищного голови Геннадія Короля, сьогоднішній захід – перший з серії тренінгів для жителів громади:
«Ми живемо у буремні часи, коли, на жаль, є велика вірогідність того, що ці знання знадобляться у житті. Саме тому ми запросили до Близнюків Мальтійську службу допомоги – одну з найвідоміших в Україні благодійних організацій. Сподіваюся, що найближчим часом буде організовано ще не один тренінг, адже свідомих близнюківців, які прагнуть отримати ці вміння, достатньо».

19 лютого навчалися надавати домедичну допомогу працівники селищної ради.

До відома: Мальтійська служба допомоги — благодійна організація, яка розпочала свою роботу у Львові в грудні 1990 р. в рамках зимової гуманітарної допомоги з Німеччини, а 23 лютого 1993 р. за ініціативи Суверенного військового Ордену Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, лицарів Родосу і Мальти та Німецької Мальтійської служби допомоги було зареєстровано Благодійну організацію «Мальтійська служба допомоги». Сповідуючи мальтійське гасло «Збереження віри та допомога потребуючим», МСД працює для дітей з інтернатів та сиротинців, бідних одиноких людей похилого віку, осіб з особливими потребами, забезпечуючи посильну систематичну та послідовну підтримку та допомогу. Навесні 2015 року за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Польщі стартував спільний проект Мальтійської Служби Допомоги України та Мальтійської Медичної Служби Польщі «Розвиток системи добровільної рятувальної медичної служби в Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *