Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > СПОРТ > Герої чемпіонату Харківської області

Герої чемпіонату Харківської області

На відкритому чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту, який відбувся 13 лютого у Харківському національному університеті внутрішніх справ, близнюківські гирьовики показали гідні результати.
Руслана Цяпка, Владислава Кулікова, Валерія Масловська, Віта Березницька, Микита Малишев вибороли золото 🥇. Крістіна Скрипка та Ярослав Бондаренко стали срібними 🥈 призерами змагань, а Вікторія та Ярослав Ніконенко – бронзовими 🥉.
Окрім цього, Владислава Кулікова, вперше виступаючи з гирями 16 кг, виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Серед учасників змагань був і майстер спорту міжнародного класу – наш земляк В’ячеслав Шудров. Він розповідає: «На цих змаганнях конкуренція була на високому рівні. Особисто я став бронзовим призером. Зараз починаю готуватись до чемпіонату України, який проходитиме в Києві, намагатимусь показати високий результат, щоб пройти відбір на чемпіонат Європи в Естонію. Приємно було побачити на цих змаганнях юних земляків із Близнюківської ДЮСШ, яких тренує Костянтин Кондра, та слідкувати за їхніми виступами. До слова, всі показали високий результат, чим я теж пишаюсь. Однак, найбільше мені запам’ятався виступ Руслани Цяпки. Він був найкращим за весь день, бо дівчинка боролася із суперницею, коли вже в неї зовсім не було сил. З криком, переборовши біль і втому, Русланка змогла таки фактично вирвати три бали в опонентки і стала безсумнівною переможницею, довівши свою спортивну спроможність та неабияку волю до перемоги. По завершенні її виступу вболівальники так аплодували юній спортсменці, що, мені здається, на чемпіонаті України я вперше чув таку підтримку. Можна сказати, що Руслана Цяпка з Близнюків – герой чемпіонату Харківської області».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *