П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > 56 день війни. Близнюківська громада

56 день війни. Близнюківська громада

Прес служба Близнюківської селищної ради повідомляє:

Українська армія мужньо тримає оборону. Дякуємо захисникам, які боронять країну на фронті, і всім людям, які щодня наближають перемогу своєю працею.

Сьогодні маємо для вас наступні новини:

– о 9:00 у приміщенні Центру надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради (вулиця Свободи, 36) розпочалась видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

Звертаємо увагу, що сьогодні гуманітарну допомогу зможуть отримати лише жителі Близнюків, Батюшків та Садового. До людей, які зареєструвалися у старостатах, допомога приїде згодом.

Села громади та селище знову «зшили» автобусні маршрути.
«Дякую людям за терпіння та розуміння ситуації, – коментує відновлення перевезень секретар селищної ради Сергій Володченко, – сьогодні зранку перші автобуси вже в дорозі, везуть близнюківців у справах. Ще раз нагадую, що проїзд безкоштовний, а точний графік руху можна дізнатися у старост, які постійно на зв’язку з водіями».

На ваші прохання додаємо графік у кращій якості.

Вкотре зауважуємо, що евакуація громади не оголошувалася. Тимчасово змінити місце проживання на більш безпечне ви можете, скориставшись власним транспортом, послугами Укрзалізниці чи волонтерів.

До Близнюківської селищної ради зазвичай звертаються люди з різними проханнями. Ми завжди намагалися і будемо працювати над тим, щоб мати ресурс реагувати на ваші запити. Проте, цього року не все так, як ми звикли. Не таким буде і свято Великодня.

Отже, місцева влада звертається з проханням до близнюківців.
Ви всі помітили, що у нашій громаді зараз дуже багато біженців. Цим людям складно і морально, і фізично. Вони у це світле свято не вдома, не поруч з сім’єю. Не відчують родинного тепла, яке є невід’ємним символом Великодня, і військові, які нас захищають.
Ми не просимо про значну допомогу, бо добре розуміємо, що багато жителів нашої громади сьогодні у скруті. Ми пропонуємо вам за бажанням долучитися до ініціативи «+1 паска».
Сьогодні, або найближчими днями, господині громади будуть пекти паски. Просимо вас спекти лише на одну паску більше. Пригостіть домашньою випічкою військових, родину внутрішньо переміщених осіб чи місцеву сім’ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах.
Лише одна паска здатна зробити справжнє диво – подарувати радість, віру, що ти не сам у ці жахливі дні. Впевнені, що у нашій громаді живуть надзвичайні люди, добрі, чуйні, щедрі на тепло. І жодному ворогу нас не здолати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *