Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 20 квітня 2022 року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 20 квітня 2022 року

Шановна громадо, повідомляю, що всі служби, важливі для забезпечення життєдіяльності громади, функціонують.

Близнюківська селищна рада працює в сталому режимі, серед іншого вирішуючи питання наповнення бюджету, щоб надати належну фінансову підтримку всім,  хто її потребує в нелегкий для країни час.

Забезпечуємо гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб та незахищені верстви населення. Втім, продовжують надходити звернення від мешканців громади і щодо надання їм гуманітарної допомоги. Я вкотре наголошую на тому, що більшість гуманітарки надходить лише для ВПО.

Додатково селищною радою організовано надання підтримки для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах;  пенсіонерів, що перебувають на обліку в центрі соціального обслуговування.

Сьогодні розпочали передачу продуктових наборів для багатодітних родин.

Кожен житель Близнюківщини повинен усвідомлювати той факт, що більшість переселенців – це люди, які втратили і свій дім, і джерела доходів, вони не мають ні мінімальної кількості продуктів, ні господарства, ні знайомих, ні сусідів, – то цих людей забезпечуємо першочергово.

У нашій громаді сильний волонтерський рух, за що я вдячний кожному, хто займається цією благородною справою. Також зазначу, що селищна рада сприяє волонтерській діяльності на території громади.

Я щиро вдячний працівникам закладів освіти та їхнім добровільним помічникам, які, не покладаючи рук, з самого початку війни працюють на кухнях, а представник відділу освіти з першого дня суміщує основну діяльність з волонтерською, здійснюючи пошук, придбання та постачання товарів, що вкрай необхідні захисникам.

Повідомляю, що частково оплачено транспортні послуги власникам вантажного транспорту, які здійснюють доставку товарів з обласних  центрів у Близнюки.

Серед проблем в сільській місцевості залишається
збір молока від домашніх корів. На жаль,  це викликано дефіцитом пального. Робимо все можливе, щоб вирішити це питання.

Традиційно наостанок закликаю жителів Близнюківської громади бути більш людяними, добрішими та підтримувати один одного.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *