Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Платформа “єДопомога” для тих, хто постраждав від російської агресії

Платформа “єДопомога” для тих, хто постраждав від російської агресії

📣 Міністерством соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розроблено платформу єДопомога.

Платформа єДопомога допомагає кожному, хто постраждав від російської агресії.

На платформі можна дізнатися:
📌 як отримати гроші від держави,
📌 залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Платформа дозволяє громадянам (реципієнтам допомоги) швидко зареєструватися та залишити свою заявку про допомогу. Вона може включати водночас продукти харчування, засоби гігієни, ліки тощо. Також, зі свого боку на платформі реєструються благодійники.

Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами: онлайн та з рук в руки. Допомога онлайн – це коли благодійник обирає заявку, оплачує з будь якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 грн, а реципієнт допомоги отримує смс з кодом.

Реципієнт допомоги самостійно відвідує один з магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, обираючи товари з тих категорій, що були вказані в заявці та показує або диктує код отриманий в смс повідомленні. Допомога з рук в руки – це допомога, що доставляється самостійно благодійником або поштовими операторами. Благодійник самостійно обирає заявки, по яким хоче допомогти.

Платформа єДопомога доступна за посиланням – https://edopomoga.gov.ua

Допомогти іншим або попросити допомогу – https://social.edopomoga.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *