Четвер, 29 Вересня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > І нехай твої мрії здійсняться, солдате!

І нехай твої мрії здійсняться, солдате!

Андрій Білоусов – 22- річний юнак з села Іванківці Хмельницької області сьогодні служить у військах територіальної оборони.

Він нещодавно повернувся з армії, де був зв’язківцем. «Думав, прийду додому і забуду службу, як страшний сон, бо то не моє. А не так сталося. Війна. Хто ж в такий час вдома сидить?

Тепер танки ремонтую і знаходжусь далеко від дому. Дуже сумую за рідними, і мрію, щоб швидше все закінчилось. Ось ми переможемо, повернусь в село, обійму маму і відразу одружусь на Даринці – ми вже рік з нею зустрічаємось. А ще в мене мрія є – будинок великий збудувати і щоб двоє дітей у нас народилось: хлопчик і дівчинка», – розповідає Андрій.

Цей худорлявий хлопчина з красивими очима викликає почуття і захвату, і жалю, і гордості з перших хвилин розмови. Він справжній син своєї Батьківщини, мирний сільський хлопчина, для якого війна – це взагалі поняття незрозуміле, неможливе на його землі, яку сьогодні йому доводиться захищати зі зброєю в руках.

Втім, недарма ж він зайшов до редакції газети з назвою «Нове життя» , то незабаром все буде добре. І нехай твої мрії здійсняться, солдате!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.