Вівторок, 29 Листопада, 2022
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Війна війною, а життя – за розкладом

Війна війною, а життя – за розкладом

У селищі весняні турботи в розпалі. Комунальники висаджують квіти на клумби, косять смарагдову траву, щоб узбіччя були доглянутими, та наводять санітарний лад на вулицях.

Відроджується і парк гарного настрою, закликаючи до себе як місцевих жителів, так і переселенців. Ось сьогодні за ініціативи Близнюківської селищної ради завезено пісок на волейбольний майданчик, то вечорами до комендантської години можна пограти у волейбол і хоч на деякий час поринути в азарт мирного життя.

А місцеві любителі футболу не залишають сумувати наодинці футбольне поле зі штучним покриттям на центральному стадіоні імені М.Биченка і за будь-якої можливості відразу поспішають поганяти м’яч.
На жаль, це не те мирне дозвілля, яке було до 24 лютого, але це ще один маленький крок до перемоги і укріплення віри в якнайшвидшу перемогу над московітами. Тож, як-то кажуть: війна війною, а життя – за розкладом.

До слова, і дітки продовжують народжуватися. За інформацією акушерського відділення Лозівського ТМО за минулий, з 6 по 13 травня, світ побачили троє хлопчиків та троє дівчаток. Тож нехай цей світ буде до них добрим, а дитинство щасливим під мирним небом вільної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *