Вівторок, 29 Листопада, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Весілля без обручок

Весілля без обручок

Сьогодні, 8 червня, у Близнюківському відділенні державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано два шлюби.

Одружились молодята з Лозової – це бармен Анастасія Безпалова та прикордонник Владислав Мирний. Вони вже декілька років живуть в цивільному шлюбі і виховують трирічного сина Давида. 24 лютого Владислав був вдома і молоду пару розбудили вибухи. Військовий нашвидкоруч пригорнув дружину, поцілував сина, який мирно спав, не реагуючи на страшні звуки знадвору, і помчав до своєї частини.

«Я навіть толком і не попрощався з сім’єю, розуміючи, що моє місце біля хлопців у військовій частині, – розповідає Владислав. – Наразі я вже знаю, що таке пекло, бо довелося втрачати побратимів. Та зараз не хочу про це говорити, важко. Стосовно одруження, то це ми планували давно, але все якось не складалось. А ось приїхав додому на два дні і вирішили реєстрацію не відкладати на потім, то обручок придбати не встигли. Та хіба ж це головне зараз? Закінчиться війна, одягну на пальчик Насті красиву обручку і обов’язково обвінчаємось. Аби живими всі були. Завтра я вже їду на службу. Як далі буде – не знаю. Впевнений лише в своєму коханні, в своїй сім’ї та в тому, що після війни залишу військову професію і буду займатися якимось мирним ремеслом. Та й прізвище у мене відповідне (посміхається)».

Також в цей день на весільний рушник став військовий Василь 1975 року народження та його наречена Наталія, яка приїхала задля церемонії з Київської області.

Ось такі вони – весілля під час війни: швидка церемонія, розписи в документах, звичайний одяг або військовий однострій і свідоцтва про шлюб в руках.

Від того, як відбувається це таїнство в нинішній умовах, не залежать почуття людей, бо вони справжні та гарячі, міцні та надійні! А обручки – то далеко не головний атрибут весілля, обпаленого війною!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *