Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Сьогодні одружилися, а завтра –на захист України

Сьогодні одружилися, а завтра –на захист України

За час війни в Україні зареєстровано чимало нових шлюбів. Не стала винятком і Близнюківська громада. За інформацією начальника Близнюківського відділення державної реєстрації актів цивільного стану Яни Закорко, з 24 лютого по 31 травня 2022 року зареєструвало шлюб 25 пар. А сьогодні, 1 червня, одружуються ще чотири пари. То хто такий путін, щоб ламати плани українців?

Першого червня стали на весільний рушник Олена Топчій та Артем Тищенко. Саме війна спонукала цих людей офіційно узаконити свої стосунки. Олена багато років працювала директором Верхньосамарського будинку культури, але зараз змінила сферу діяльності і є продавчинею в одному з супермаркетів Лозівщини. Саме туди зайшов скуплятися близнюківець Артем. Так і познайомились, з часом почали жити разом, але рішення розписатися прийняли лише тоді, коли до України прийшла війна і Артем одягнув військовий однострій. «У нашому житті вже були сімейні стосунки, то повторювати таку практику ми не поспішали, але Артем наполіг на офіційному одруженні. Як я могла йому відмовити? – розповідає з чарівною посмішкою Олена. – Дату реєстрації обрали відразу ж – це перший день літа. Віримо, що саме влітку Україна переможе росіян і все в житті налагодиться. Сьогодні розписалися, а завтра йому вже на службу. Чекатиму і молитимусь за нього, його побратимів та за нашу державу».

Військовому Дмитру Синельнику дали всього три дні відпустки, щоб одружитися. І він з радістю приїхав до Близнюків, де його чекала наречена – харків’янка Таня. Однак, через непорозуміння з документами дата офіційного шлюбу відклалася на невизначений термін. Молодята зажурилися, але потім вирішили обвінчатися. Красиве церковне таїнство 31 травня провів настоятель Свято-Іллінського храму отець Олексій.

«Ми з Танею познайомились 15 вересня минулого року в Харкові у трамваї, який їхав за маршрутом №27, – розповідає Дмитро. – Красуня-кондуктор (це була Таня) відразу мені сподобалась, та ще й разом зі мною вийшла на зупинці «Володимирівська церква» і показала, як добратися до місця призначення».
Так і зародилося їхнє кохання, фактично з першого погляду. Війна змінила все і, навіть, небажання Тетяни виходити заміж. Тринадцятого березня Дмитро вже ніс службу, захищаючи Україну та мріючи про повернення до коханої, яку постійно звав під вінець. Врешті дівчина згодилася.

Не так склалося, як планувалося, але, кажуть, що шлюб, укладений на небесах, тобто вінчання, міцніший. Молодята пояснюють: «Ось закінчиться війна, устаткуємо все документами і відразу в ДРАЦС».

Ірина ВОРОНКІНА

One thought on “Сьогодні одружилися, а завтра –на захист України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *