Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ВІЙНА > ВОЛОНТЕРИ > Художниці з Близнюківської громади кошти від продажу картин направляють на потреби ЗСУ

Художниці з Близнюківської громади кошти від продажу картин направляють на потреби ЗСУ

Митці всього світу підтримують Україну і наші Збройні сили. І художники Близнюківщини теж вирішили не стояти осторонь і “конвертувати” свою творчість у гроші. Все зароблене піде на нагальні потреби для захисників.

Отже, художниця Алла РИБАЛКО з Софіївки Першої продала дві картини власного авторства по 700 грн. У роботах цієї пані є особливий секрет – вони сповнені доброю енергетикою, що дуже важливо у наш тривожний час. Її роботи були куплені майже миттєво Наталією Покас та Оленою Вовк – після публікації оголошення на сторінці Близнюківська громада не пройшло навіть години.

Сьогодні підтримала мистецьку акцію і жителька Близнюків Анна САМОХІНА. Картина «Соняхи» – розмір 18х25 см, ціна 300 гривень. Картина ️«Мати і дитя» – розмір 40х50, ціна 1000 гривень. Ось що про свої роботи розповідає їх авторка: «Картини виконані в техніці олійного живопису (олійні фарби, полотно на картоні). «Соняхи» дійсно сонячні. Я писала їх, коли була вагітна першим синочком. Емоції, якими наповнена ця картина, так просто не передати! “Мати і дитя” народилася в час, коли я була вагітною вдруге. Готувалася до захисту магістратури, і це – один з моїх пошукових ескізів. Ця робота виявилась досить вдалою, і, на мою думку, заслуговує особливої уваги».

Банківська картка Анни Самохіної наразі заблокована через шахрайські дії. Правоохоронні органи вже працюють, то скористатися треба номером картки 4441 1144 1564 8433 – отримувач Олена Шаріпова ( підбирач інформаційного та довідкового матеріалів Близнюківської селищної ради). Номер телефону художниці, за яким можна узгодити всі деталі продажу, – 099 678 73 41.

До слова, всі митці, які бажають силою власної творчості сприяти наближенню перемоги, можуть долучитися до акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *