Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Сім ворожих ракет по Миколаєву, обговорення співпраці між Україною та ЄС

Сім ворожих ракет по Миколаєву, обговорення співпраці між Україною та ЄС22 червня – День скорботи і вшанування памʼяті жертв війни, яка назавжди мала залишитись в історії 20 століття і ніколи не мала повторитись. Але повторюється. росія зробила 24 лютого те ж саме, що нацисти – 22 червня.

▪️Тоді між ранком вторгнення і поразкою агресора минуло 1418 днів. Ми ж маємо звільнити нашу землю і прийти до перемоги значно швидше. Це – наша національна мета.

▪️Від самого ранку я продовжив телефонний марафон заради позитивного рішення по кандидатству для України. Сьогодні 11 лідерів: Болгарія, Латвія, Греція, Швеція, Естонія, Чехія, Бельгія, Австрія, Словенія, Молдова.

▪️Обговорювали співпрацю між нашими країнами, між Україною і ЄС, рішення, яке очікується від Європейської Ради, післявоєнну відбудову, а також наші спільні можливості захистити Європу від криз, які влаштовує росія, зокрема продовольчої.

▪️Сьогодні знову говорив з президентом Литви Науседою. Висловив йому повну підтримку у звʼязку з ситуацією навколо Калінінградської області Росії.

▪️Окупанти били по Миколаєву, 7 ракет. На щастя, загиблих немає, пʼятеро людей поранені. Були удари і на Харківщині. Обстрілювали прикордоння Чернігівської і Сумської областей.

▪️На Донбасі – масовані авіаційні і артилерійські удари. Мета окупантів на цьому напрямку незмінна – крок за кроком знищити увесь Донбас. Лисичанськ, Словʼянськ, Краматорськ – будь-яке місто – їм потрібно все зробити повністю розбитим, як Маріуполь.

▪️Ось чому ми знову і знову наголошуємо на прискоренні постачання зброї для України. Якнайшвидше потрібен паритет на полі бою, щоб зупинити цю диявольську армаду і посунути її за кордони України.

▪️Я вдячний США за допомогу і в розслідуванні воєнних злочинів на території України. Вдячний пану Елі Розенбауму за готовність приєднатися до встановлення справедливості – він один з тих американських розслідувачів, кому вдалося викрити багатьох нацистів.

▪️Наша спільна слідча група має бути максимально сильною, щоб ніхто з російських злочинців не уникнув покарання. І це буде одним з найбільших у наш час внесків у захист міжнародного правопорядку.

▪️Підписав сьогодні новий указ про нагородження наших героїв. Державними нагородами відзначені 195 учасників бойових дій, із них 17 посмертно.

▪️Готуємось до історичного рішення Європейської Ради, залишаються лічені години до нього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *