Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Лідери G7 домовилися про заходи щодо підтримки України та подальші обмеження проти росії.

Лідери G7 домовилися про заходи щодо підтримки України та подальші обмеження проти росії.Основні моменти:

✅Лідери G7 узгодять та розширять санкції, щоб ще більше обмежити доступ рф до ключових промислових ресурсів, послуг і технологій. Також під прицілом російські ланцюги постачання сектору оборони.

✅Досягнута домовленість, що гроші від підвищення мита на російський експорт будуть передані Україні. Лідери G7 «домагатимуться дозволу використовувати доходи, отримані від будь-яких нових мит на російські товари, на допомогу Україні, щоб гарантувати, що рф заплатить за війну». США запровадять більш високі тарифні ставки на понад 570 груп російської продукції вартістю приблизно 2,3 мільярда доларів для рф.

✅Лідери G7 також готові обмежити доходи росії, в тому числі від золота, другого за величиною експорту рф після енергоносіїв. Сполучені Штати зроблять кілька ключових дій для виконання цих зобов’язань. Міністерство фінансів США ухвалить рішення про заборону імпорту нового золота в США, що перешкоджатиме участі рф на офіційному ринку золота.

✅Будуть запроваджені санкції проти осіб, які несуть відповідальність за порушення прав людини, включаючи воєнні злочини, спроби змінити владу в Україні на нелегітимну та за крадіжку українського зерна.

✅G7 візьме на себе зобов’язання допомогти Україні покрити короткостроковий дефіцит бюджетного фінансування, включаючи зобов’язання Сполучених Штатів у розмірі 7,5 мільярдів доларів. Лідери візьмуть довгострокові зобов’язання щодо забезпечення безпеки, а також фінансової, гуманітарної, військової та дипломатичної підтримки України. Нашу країну мають забезпечувати сучасним озброєнням та підтримувати оборону.

Андрій Єрмак, голова Офісу Президента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *