Понеділок, 15 Серпня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > На порозі дорослого життя

На порозі дорослого життя

Літо для випускників шкіл – це час вибору подальшого життєвого шляху в плані професії.

Ось і дівчатка-подружки з Садового Каріна Мороз та Даша Ткач, закінчивши 9 класів, стоять на порозі дорослого життя. Обидві дуже люблять готувати. Каріна обожнює працювати з м’ясними продуктами, а Даша любить випікати кондитерські вироби. Втім, навчатися вони йдуть до Лозівського профтехучилища на спеціальність «швея».

«Смачно готувати повинна кожна дівчинка, – говорить Каріна,- а ось шиття – це заробіток. Я дуже люблю малювати, але бачу себе в майбутньому таки швеєю, бо з такою професією легше можна працевлаштуватися».

Даша з багатодітної сім’ї. Вона старша сестра Аліни, Любави, Ярослава та Сергія. То й братиків та сестричок няньчить, і по господарству допомагає, адже утримують в цій родині і корівку, і кіз з козенятами, і курей та курчат, а ще є три собаки та кіт. Також дівчина встигає щось смачненьке для рідні приготувати та й з голкою і ниткою дружить змалечку. Даша пояснює: «Якби в Лозовій навчали кухарській справі, то я б краще туди пішла. Люблю проводити час на кухні і щось придумувати, але особливо вибирати зараз не доводиться, то навчатимусь на швею. Кажуть же, що знання за плечима не носити, а далі видно буде, чим займатимусь. Головне, щоб війна закінчилась якнайшвидше. Я дуже хочу допомогти своїй країні відбудовуватись, то і на будівництво б поїхала».

Ровесників цих дівчаток зараз в Україні дуже багато, і дехто з них вже готовий вилетіти з батьківського гнізда через вимушені обставини або ж реалізуючи свої плани. Хочеться побажати їм щастя та втілення найзаповітніших мрій під мирним небом рідної вільної України!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.