Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > РАЙОН > Лозівські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час жнив

Лозівські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час жнив

Лозівські рятувальники👨‍🚒 приділяють значну увагу забезпеченню протипожежного стану об’єктів господарювання, задіяних при збиранні, зберіганні та переробці продукції нового врожаю🌾 2022 року.

Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем🔥, порушення правил експлуатації машин та агрегатів🚜, випалювання стерні, а також проведення бойових дій 💥 в області. У цей напружений період найменша іскра від сільгоспмашини, кинутий недопалок 🚬тощо може призвести до масштабного загоряння.

З метою запобігання виникнення загорянь, дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії, а також надання практичної допомоги в організації протипожежного захисту полів та місць зберігання врожаю 19 липня співробітниками Лозівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області спільно з представниками ТРК “Вектор”🎥, було проведено профілактичний захід із залученням працівників одного з сільськогосподарських підприємств👨‍🌾 в селі Катеринівка Лозівського району.

Так, було перевірено дотримання правил експлуатації машин та агрегатів🚜, наявність вогнегасників 🧯та обов’язкове чергування пристосованої до гасіння пожежної техніки🚒. Керівнику сільгосппідприємства було наголошено на тому, що в період збирання врожаю категорично забороняється🛑 спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях, зокрема і на тих, де жнива завершилися.

Також співробітники #ДСНС👨‍🚒 звернули увагу на порядок дій у разі виникнення пожежі та вручали аграріям тематичні листівки і пам’ятки📃.

❗ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ❗

Будьте максимально обережні біля хлібних масивів🌾, дотримуйтеся необхідних протипожежних заходів під час збирання врожаю. Не паліть, не розводьте багать. Проїжджаючи повз лани, не кидайте сірників, недопалків🚬, не допускайте можливості попадання випадкової іскри від двигуна чи вихлопної труби на жнивну ниву.

Пам’ятайте, якщо ви побачили загоряння🔥 на полях, не зволікайте, одразу телефонуйте до служби порятунку за номером «1️⃣0️⃣1️⃣».

Джерело: Головне управління ДСНС України у Харківській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *