Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ВІЙНА > ГЕРОЇ СЕРЕД НАС > Герої мирного фронту

Герої мирного фронту

Село Якимівка розкинулось понад берегом річки Бритай в низині, то дощова негода для місцевих жителів завжди спричиняє проблеми.

Ось і дощі, що ллють на цьому тижні, не тільки розквасили дорогу по вулиці села, а й нанесли на неї мулу.

Не чекаючи чиїхось вмовлянь, взявся за роботу Андрій Терещенко.

Цей чоловік на власному тракторі зумів самотужки розчистити вулицю та зробив дорогу проїжджою.

Загалом Андрій завжди стоїть на варті благоустрою рідного села.

Колись мальовничу Якимівку заселяло багато людей, а зараз там проживає осіб з п’ятдесят, та й то в більшості своїй – похилого віку. Ось Терещенко і опікується односельцями, допомагаючи їм жити в більш-менш комфортному населеному пункті.

Взимку одноосібник тракторцем розчищає сніг, навесні та восени обкошує узбіччя та ще й слідкує, щоб єдиний на село дитячий ігровий майданчик не заростав бур’янами.

Син Андрія Васильовича Терещенка Дмитро захищає Україну від рашистів на полі бою, а його батько – на своєму мирному фронті робить все від нього залежне, щоб зберегти життя в українському селі.

Сьогодні, 5 серпня, чоловіку з активною громадською позицією виповнюється 42 роки. Його вітають рідні та друзі, а ми приєднуємось до щирих побажань.

Сьогодні такі часи, що добрі люди, які люблять рідну землю, розквітають красивими квітами, виконуючи роботу на благо громади без очікування подяки. Андрій Терещенко саме такий!!!

З днем народження, герою мирного фронту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *