Середа, 29 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > МЕДИЦИНА > Збільшилась кількість алергій та побутових травм

Збільшилась кількість алергій та побутових травм

За останні три доби – в період з 13 по 15 серпня, – зафіксовано 43 виклики швидкої допомоги.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснювали виїзди до хворих з гіпертонічними хворобами, стабільною та нестабільною стенокардіями та бронхіальною астмою і алергією. На жаль, кількість викликів до таких пацієнтів збільшилась, і це зумовлено, в першому випадку, не лише атмосферними перепадами, а й хвилюваннями різного характеру, зокрема через тривожну ситуацію в суспільстві, щодо асматиків та алергетиків – активним цвітінням алергенних рослин, зокрема амброзії полинолистої. До цієї категорії відносяться й алергії неясного генезу (можуть бути спровоковані укусами комах, реакцією на ліки, навіть на харчі, в яких є хімічні домішки чи ГМО).

Частими є виклики й до пацієнтів з нирковими кольками та дисциркуляторною енцефалопатією. Надавали допомогу хворим з гастродуодунітом та гастроентероколітом (запальні процеси в шлунку, кишківнику через інфекції, бактерії та інші причини, які також можуть супроводжуються блювотою, проносом, здуттям та іншими «неприємностями»).

В літній період збільшилась кількість побутових травм, також мають місце випадки алкогольного сп’яніння, де не обходиться без допомоги медиків. На жаль, в спекотну погоду гострі респіраторні хвороби теж мають місце, і винні в цьому самі люди, бо незважаючи на небезпеку, які таїть в собі різка зміна температури, громадяни не нехтують холодним морозивом чи напоями, а також охолоджуються у водоймах, під кондиціонерами чи ловлять вітерець на протязі.

Будь ласка, не нехтуйте елементарними правилами безпеки, бережіть себе та своїх близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *