Понеділок, 15 Серпня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Ірина Лобановська виборола перемогу на змаганнях Help for Ukraine у Варшаві

Ірина Лобановська виборола перемогу на змаганнях Help for Ukraine у ВаршавіТалановита Іра Лобановська, яка перед війною протягом року навчала танцям юних учасників клубу Sky Hall, зараз закінчує 11 клас Близнюківського ліцею, готується до вступу у вищий навчальний заклад і популяризує Україну в Польщі.


Бальниця розповідає: « У неділю я танцювала в Варшаві на змаганнях Help for Ukraine, де виборола перше місце.  Серед учасників  були поляки, я і ще одна дівчинка з Харкова. Власне фестиваль проходив на підтримку України і всі кошти, які назбирали на змаганнях, підуть на допомогу українцям.
Я дуже сумую за домівкою, за рідними Близнюками, за своїми вихованцями та нашими заняттями. Лише тренування та виступи дозволяють перемикати думки. Війна і моїх учнів порозкидала в різні куточки: дехто з дітей залишився вдома, дехто зараз на території західної України або за кордоном. Вірю, що скоро все налагодиться і танцювальний клуб Sky Hall знову «запалюватиме» малі та великі сцени України і не тільки».

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.