Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручено рідним загиблих героїв

Ордени «За мужність» ІІІ ступеня вручено рідним загиблих героїв

Сьогодні в малому залі адмінбудівлі рідним загиблих Героїв – учасників бойових дій урочисто вручили державні нагороди (посмертно).

Ордени «За мужність» ІІІ ступеня своїх синів отримали Абдуліна Галина Миколаївна та Ярошенко Катерина Леонідівна, а нагороду чоловіка – дружина Масловська Любов Миколаївна.

Державні нагороді присвоєні згідно з Указами Президента України від 09.04.2022 р #224 та від 11.05.2022 #328 «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі»

Церемонію вручення проводив майор Олексій Горбенко – начальник другого відділу Лозівського РТЦК та СП в присутності секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка та головного спеціаліста центру комплектування Асі Онишко.

Вручаючи нагороди, присутні висловлювали слова вдячності, підтримки та співчуття, побажали рідним витримки, миру, благополуччя, а також запевнили, що пам’ять про полеглих героїв завжди житиме в наших серцях. Адже ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ НАС З НЕБЕС!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *