Субота, 3 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Допомога школам Близнюківщини від ЮНІСЕФ

Допомога школам Близнюківщини від ЮНІСЕФ

Близнюківський, Криштопівський та Самійлівський ліцеї Близнюківської селищної ради отримають по 109 тисяч гривень кожен в межах спільного проєкту з ЮНІСЕФ.

Нагадаємо, днями голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив про те, що 49 опорних закладів загальної середньої освіти Харківщини отримають фінансову підтримку від міжнародних партнерів. Серед них – 3 опорних заклади нашої громади.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Леонід Бондаренко пояснює: “Відповідно до Постанови Уряду, ці кошти можуть бути спрямовані на підтримувальні дрібні ремонтні роботи, підготовку до зимового періоду та придбання навчально-методичних матеріалів. Визначено, що категорично заборонено витрачати ці гроші на заробітну плату, оплату комунальних послуг, значні будівельні роботи чи придбання гаджетів. Наразі керівники вказаних закладів опрацьовують вимоги і визначають першочергові потреби ліцеїв”.

Журналісти газети «Нове життя» поспілкувалися з директорами трьох ліцеїв.

Маргарита Іваненко: «У Близнюківському ліцеї ми плануємо виділені кошти спрямувати на оновлення будівлі молодшої школи та замінити 15 вікон на пластикові склопакети. Це чудова нагода утеплити приміщення та зробити їх затишнішими. Вірю, що незабаром ми зможемо відновити нормальне навчання в закладах освіти».

Зоя Хурда: «Використати надані в межах спільного проєкту з ЮНІСЕФ кошти у Криштопівському ліцеї плануємо на розгалуження інтернет-мережі. У нашому закладі є підключення до інтернету, але воно має досить обмежений доступ. Хочеться, щоб наші учні, повернувшись за парти після перемоги України, мали змогу користуватися можливостями, які дає глобальна мережа».

Галина Климець: «Самійлівський ліцей потребує розгалуженої мережі інтернету та системи відеонагляду, а також інтерактивного обладнання для класних кімнат. То наразі ще обдумуємо, куди важливіше спрямувати кошти, які надійдуть зі спільного проєкту селищної ради з ЮНІСЕФ. Головне, щоб якнайшвидше запанував мир і ми змогли відновити очне навчання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *