Субота, 3 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Рішення депутатів, гуманітарна допомога та автобусне сполучення. Як живе Близнюківська громада сьогодні

Рішення депутатів, гуманітарна допомога та автобусне сполучення. Як живе Близнюківська громада сьогодні

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка

28 жовтня 2022 року.

Сесія

Близнюківська селищна рада працює в сталому режимі. Так вчора, 27 жовтня, було проведено сесію, на якій вирішувалася низка важливих питань. Серед головного – внесення змін до бюджету, який наразі має дефіцит надходжень в сумі близько 20 мільйонів гривень. То й надалі видатки будуть проводитися лише на захищені статті.

Ще на сесії внесли зміни до статуту, структури та штатного розпису комунального закладу «Близнюківська публічна бібліотека Близнюківської селищної ради» та затвердили їх в новій редакції. Бібліотеки-філії у Степовому, Миколаївці Другій, Павлівці, Новоукраїнці, Надеждиному, Олександрівці, Новоолександрівці, Семенівці, Башилівці, Шевченковому та Вишневому закрито. Хочу зазначити, що реально функціонували лише п’ять бібліотек, то бібліотекарі з Миколаївки Другої та Надеждиного виходять на пенсію за віком, завідувачка Степівської філії наразі знаходиться за кордоном, то звільняється, з Новоолександрівки – залишається на посаді організатора культурно-дозвіллєвої діяльності, а Олександрівської – працювала за сумісництвом, то працевлаштована на іншу посаду.

Також важливим рішенням було виділення коштів на закупівлю гуманітарної допомоги ізюмчанам – це п’ять тон різноманітних круп та олія.

Я щиро вдячний депутатам за їхню роботу, за підтримку, можливо непопулярних, але необхідних сьогодні рішень селищної ради та за те, що жодна сесія з початку повномасштабного вторгнення армії рф на територію України не була зірвана.

Гуманітарна допомога

Гуманітарну допомогу за програмою U-LEAD ми отримали – це спецобладнання, серед якого й генератори резервного живлення. По одному генератору отримають старостинські округи для використання у разі крайньої необхідності.

Також з наступного тижня розпочнеться видача борошна та рису для внутрішньо переміщених осіб. Завезено і одяг, який можна взяти в «Банку одягу». Наголошую, що одяг можна брати лише особам, які мають відповідні довідки.

Медицина

Наразі селищна рада намагається максимально забезпечити Близнюківську лікарню професійним обладнанням, то спектр послуг розширюється. До всього, в ЦРЛ прийшли працювати нові лікарі.

Освіта

Школярі знаходяться на осінніх канікулах. З понеділка відновляться уроки в дистанційному форматі. Заклади дошкільної освіти переведені на простій, але вихователі, залучені до освітнього процесу, працюють в штатному режимі.

Сільське господарство

Аграрії чекають налагодження погоди, щоб зібрати соняшник. На жаль, у цьому році сталій роботі працівників сільського господарства на перешкоді стають і воєнні дії, і погодні умови.

Автобусне сполучення

До кінця 2022 року автобуси за сталими маршрутами гарантовано курсуватимуть, бо селищна рада проплатила кошти перевізнику.

Російськомовна література

Фонд кожної бібліотеки України наповнений російськомовною літературою, то дано відповідне розпорядження про її списання та вилучення. Наразі в діючих бібліотечних закладах нашої громади ведеться робота щодо доведення до відповідності бібліотечних фондів.

Робота старост

Невід’ємною частиною Близнюківської селищної ради є старости 14 старостинських округів громади. У разі нарікання на їхню роботу чи неможливість вирішення питань на рівні старостатів – телефонуйте за номером 066-893-97-01. Пам’ятайте, що оцінку роботи старост дає громада, тобто її жителі.

Паспортний стіл

На жаль, без руху залишається вирішення питання щодо відновлення роботи Близнюківського відділення Державної міграційної служби. Селищна рада продовжує роботу в цьому напрямку.

Ковід

Наостанок наголошу на необхідності щеплення від ковіду. Щотижня ми маємо випадки захворювання на ковід серед місцевих жителів, то будьте уважними до свого здоров’я. Вакцина для щеплення у ЦРЛ є, варто лише після консультації з сімейним лікарем звернутися до поліклінічного відділення Близнюківської лікарні і вакцинуватися.

Життя триває, а ми з вами повинні пам’ятати, яку ціну платять наші захисники на фронті. Будьмо людяними, допомагаймо один одному, відповідально виконуймо свої професійні обов’язки. Таким чином ми всі разом робимо перемогу над ворогом ближчою!

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *