Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Про Пункти Незламності та відповідальний бізнес

Про Пункти Незламності та відповідальний бізнес

⚡️ Пункти Незламності

🎯 Наразі вони розгорнуті у приміщеннях всіх старостинських округів. У самому селищі їх чотири: у лікарні, будівлі селищної ради, новому дитячому садочку та приміщенні територіального підрозділу ДСНС. Знайти адреси найближчого Пункту можна, скориставшись інтерактивною мапою за посиланням – https://nezlamnist.gov.ua/

🎯 За вимогами, у цих пунктах має бути тепло, вода, освітлення, мобільний зв’язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки та забезпечення мам і дітей. Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

🎯 З огляду на це, всі Пункти Незламності у громаді забезпечені генераторами, теплом, оптоволоконним підключенням до мережі інтернет, місцями для відпочинку та аптечками. Чого громада забезпечити наразі не може? Це – Старлінк.

💬 «Виходимо із реалій сьогодення, – коментує ситуацію секретар селищної ради Сергій Володченко. – Для бюджету громади придбати таку кількість Старлінків – нереально. В іншому, ми забезпечили Пункти всім, відповідно до вимог. Акцентую увагу людей на тому, що Пункти Незламності – це місця короткострокового перебування у разі ТРИВАЛОГО аварійного відключення світла. Тобто працювати вони почнуть за умови відсутності електропостачання протягом 24 годин».

⚡️Відповідальний бізнес

Першими у селищі погодилися облаштувати у своєму закладі місце для зарядки гаджетів власники піцерії # BRO, що на привокзальній площі. Щиро дякуємо! Через близькість до залізниці, світло тут є майже завжди. Тож тепер ви знаєте, куди йти у разі тривалого відключення світла.

Лише об’єднавшись, ми вистоїмо проти цього мороку.

На фото – Пункт Незламності у дитячому садочку “Теремок”

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *