Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Ранкове зведення. 9 грудня 2022 року. П’ятниця

Ранкове зведення. 9 грудня 2022 року. П’ятниця

«НОВЕ ЖИТТЯ»
ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ
Триває передплата на газету «Нове життя» на наступний 2023 рік. Всім шанувальникам радимо скористатися пільговим індексом 21778 – вартість 360 грн. 32 коп. на рік з урахуванням поштових послуг.
Залишайтеся з нами: РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГМ! РАЗОМ МИ СИЛА!

НОВОНАРОДЖЕНІ
За інформацією акушерського відділення Лозівського ТМО, за минулий тиждень – у період з 2 по 9 грудня – народилося дев’ять немовлят: шестеро хлопчиків та троє дівчаток. Щирі вітання батькам, а малятам – щасливої долі.

КОВІД
За інформацією Близнюківського відділення Лозівської філії ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ» за минулий тиждень – з 2 по 9 грудня, на території Близнюківщини випадків захворювання на КОВІД не зареєстровано.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
До уваги осіб з інвалідністю у Близнюках, Садовому, Батюшках!
Сьогодні у Центрі надання соціальних послуг Близнюківської селищної ради, з 9:00 продовжується видача гуманітарної допомоги від Товариства Червоного Хреста.
Шановні отримувачі, будь ласка, візьміть з собою документи, які посвідчують особу та підтверджують ваш статус. Зверніть увагу, видача допомоги триватиме протягом наступного тижня.

Ліквідатори всіх категорій та вдови чорнобильців з нагоди Дня ліквідатора, який відзначатимуть 14 грудня, отримують гуманітарну допомогу від Товариства Червоного Хреста.
Видача відбувається у місцевому осередку Харківської обласної організації інвалідів “СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ”.

ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
За інформацією АТ “Харківобленерго”, сьогодні, 9 грудня, з 8:00 до 17:00 заплановане відключення електропостачання у селах: Садове; Бурбулатове; Вільне Друге; Миколаївка Перша.

ДРАЦС
Працює 8.00 до 17. 00. Перерва з 12.00 до 13.00
Субота – з 8.00 до 15.45.
Понеділок – реєстрація смерті.
З вівторка по суботу – всі види реєстрації, в тому числі й смерті.
Тел.: 095-402-10-25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *