П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує

Селищна рада інформує

Доброго ранку! 🇺🇦

Сьогодні ми прокинулися на день ближче до перемоги. Дякуємо захисникам України.

Селищна рада працює. Ми завжди готові прийти вам на допомогу.

Станом на ранок маємо для вас наступні новини:

✅ поступово відновлюється робота державних реєстрів. Обов’язково повідомимо як тільки все запрацює на повну і можна буде звертатися.

✅ максимум зусиль сьогодні спрямовуємо на наповнення бюджету. Об’єкти критичної інфраструктури мають функціонувати. А це потребує значних коштів.

✅ на жаль, оперативно вирішувати багато нагальних проблем заважає відсутність стабільності у фінансовій сфері життя громади. Робимо все, що від нас залежить, щоб все працювало.

✅ забезпечуємо автобусне сполучення між селами та селищем. Вкотре прохаємо користуватися безкоштовним транспортом «без фанатизму». І не їхати всією родиною тоді, коли може поїхати хтось один. Подумайте, будь ласка, про інших.

✅ тривають роботи з благоустрою населених пунктів. На жаль, дефіцит пального не дозволяє працювати у потрібних обсягах. Але сидіти склавши руки точно не будемо.

✅ спільно з аграріями громади працюємо над питаннями реалізації минулорічної продукції. Наш край – сільськогосподарський. Війна – не вічна. Маємо дбати про майбутнє.

✅ тривають ремонтні роботи в КП «Близнюківська ЦРЛ». Реконструйований заклад, безперечно, є гордістю нашої громади. Дбаємо, щоб зберегти те, що було вже зроблено, працюємо, щоб проєкт реконструкції був втілений у життя у повному обсязі.

✅ на сьогоднішній день кожен бажаючий житель громади отримав гуманітарну допомогу «Пакет кожному громадянину». Для подальшого отримання необхідно реєструватися в чат-боті за посиланням https://t.me/UA_kharkiv_help_bot.

✅ дякуємо волонтерам, які у цей складний час приходять на допомогу. Завдяки їхнім зусиллям вдалося отримати та доставити потребуючим засоби особистої гігієни.

✅ близнюківці, які залишили територію громади і переїхали у більш безпечні регіони України, можуть знову оформити довідку внутрішньо переміщеної особи і соціальні виплати для себе та своїх дітей онлайн – відповідна комплексна послуга у Дії відновлена.

🇺🇦 Бережіть себе! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *