П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Не важливий розмір внеску, важливе – щире прагнення допомогти захисникам!

Не важливий розмір внеску, важливе – щире прагнення допомогти захисникам!

💪 94 тисячі 484 гривні і 10 копійок – саме стільки вдалося зібрати завдяки благодійній акції “Щедра кутя”, яка тривала протягом 25-26 грудня. І це – лише готівка.

11 тисяч 570 гривень люди перерахували на спеціально відкриту для збору “банку”. Але і на цьому історія не закінчується. Бо щодня знаходяться люди, які хочуть долучитися до збору.

Наприклад, Дарина Нікітіна з Садового звернулася з пропозицію своєрідного благодійного аукціону – кожен бажаючий може придбати один з виготовлених нею шоперів. Кошти від продажу дівчина просить перерахувати на рахунок “Щедрої куті”.

Вартість виробу – 350 гривень. Забрати шопери можна, залишивши повідомлення на сторінці громади. Надамо контакти майстрині.

Нагадуємо рахунки:

📍 номер банки – 5375411203707174;

📍 посилання – https://send.monobank.ua/jar/93nDPrKVHe

Користуючись нагодою, хочемо сказати всім жителям громади: “Люди, ви – неймовірні! Не важливий розмір внеску, важливе – щире прагнення допомогти захисникам!”

Нагадуємо, протягом різдвяно-новорічних свят ми збираємо кошти на придбання квадрокоптера з приладом нічного бачення для 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Щиро дякуємо кожному за участь у спільній справі перемоги над ворогом.

Все буде Україна!🇺🇦

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *