Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > ОСВІТА > Герої Крут – Нескорені герої!

Герої Крут – Нескорені герої!

27 січня напередодні “Дня пам’яті Героїв Крут” у Близнюківському ліцеї були проведені онлайн зустрічі класних колективів.

Школярі переглянули ряд відеофільмів, підбірку цікавих фактів про подвиг українських юнаків під Крутами, які своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. Вони стали на захист своєї держави незважаючи на те, що їх чекає попереду, але знали що боротимуться за Україну.

Кожен з них герой, патріот своєї країни навіть перед розстрілом останніми словами були: «Ще не вмерла України і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля».

В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва, але є символом нескореного духу нашої нації. Школярі вшанували пам’ять загиблих студентів хвилиною мовчання.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.

Крути – вони боролися, щоб ми перемогли!

педагог-організатор, Олена Кривонос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *