З 20 травня уряд припиняє регулювати ціни на газ для теплокомуненерго
Дія спеціальних обов'язків (ПСО) щодо продажу природного газу підприємствам теплопостачання припиняються у четвер, 20 травня.Про це під час засідання уряду повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент Укрінформу. "Із завтрашнього дня уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго і не зобов'язує "Нафтогаз" продавати блакитне паливо для них по фіксованій ціні. Це ще один надзвичайно важливий крок до створення повноцінного ринку газу", - сказав Шмигаль. "Згідно з роз'ясненнями НКРЕКП, зміна постачальника можлива навіть за умови наявності заборгованості за газ", - підкреслив Прем'єр-міністр. Шмигаль звернувся до міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова, міністра енергетики Германа Галущенка та очільника "Нафтогазу" Юрія Вітренка щодо необхідності
Читати далі