Директор Центру екстреної допомоги відвідав підрозділи Харківщини
15 червня директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта разом із головною медичною сестрою Людмилою Федоровою здійснили робочу поїздку до підрозділів Центру в Близнюках, Лозовій та Первомайському (Златопіль), Таранівці та Мерефі. Головною метою візиту стало безпосереднє спілкування з колективами, ознайомлення з умовами роботи та обговорення актуальних питань діяльності бригад екстреної медичної допомоги. У Близнюківському відділенні ЕМД керівництво Центру поспілкувалося з працівниками, вислухало їхні пропозиції та побажання щодо організації роботи. Крім того, під час зустрічі Віктор Забашта привітав із нещодавнім днем народження старшого парамедика відділення Олену Панченко. За словами Олени, подібні зустрічі мають велике значення для колективу. " Ми
Читати далі