Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > Андрійчук Анастасія Моя мрія: Україна через 30 років

Андрійчук Анастасія Моя мрія: Україна через 30 років


На світі багато чудових країн,
Мені наймиліша, найкраща країна,
Яка піднялася, мов Фенікс, з руїн,
Безсмертна моя Україна.
(Микола Верещака)


Ви, напевно, часто задумувалися, а можливо, вже визначили для себе, від чого залежить наше майбутнє і майбутнє нашої Батьківщини. Особисто я вважаю, що ці два поняття є взаємопов’язаними. Адже, скажіть, чи буде наше подальше життя кращим, якщо занепадатиме Україна? Всім відома давня істина: сьогоднішній день – похідне вчорашнього, а завтрашній – похідне сьогоднішнього.
У серпні моя молода країна з багатовіковою історією відзначатиме ювілей – тридцятиріччя незалежності. На долю українців випало чимало випробовувань: війни, революції, голодомор, репресії…

Століттями ми боролись за свободу, але, здобувши таку омріяну самостійність, змушені були відстоювати справедливість на Майдані і до цього часу мужньо боронити кордони Вітчизни на сході країни. Ми заявили всьому світу про себе як про велику націю, гідну зайняти достойне місце у світовій спільноті.
Заплющую очі і дозволю собі трішки помріяти. Намагаюсь уявити свою Україну років так через тридцять. Якою буде моя держава ? Без сумніву: соборна, вільна, неподільна. Ми обов’язково переможемо. Війна залишиться в далекому минулому. Мир понад усе! Україна поверне собі окуповані території Донбасу і Крим, переселенці поїдуть на свою малу батьківщину, а наш північно-східний сусід Росія нарешті схаменеться і не буде зазіхати на територіальну цілісність моєї країни.
Впевнена, що настане день, коли Україна, а з нею і вся планета зніме захисну маску, винайде ефективний спосіб боротьби з коронавірусом і назавжди забуде про всесвітню пандемію. Я мрію, щоб у найближчому майбутньому медицина в Україні вийшла на вищий рівень розвитку і страшні хвороби вчасно діагностувалися і лікувалися.
Рівень життя українців значно підвищиться, освіта буде якісною, а навчання у вищих закладах – безкоштовним. Наша молодь не маритиме наукою за кордоном, а навпаки, до нас їхатимуть абітурієнти з Європи, віддаючи перевагу українській освіті.
У моїх мріях українці не будуть шукати роботу за кордоном, зникне така категорія громадян як заробітчани. Не на чужині, а на своїй рідній землі люди матимуть змогу отримувати достойну зарплатню і займатися спорідненою працею, що дозволить реалізуватися і приноситиме задоволення.
Я щиро вірю, що Україна в майбутньому стане україномовною! Не буде на території нашої держави російськомовних українців. Всі громадяни без винятку розмовлятимуть державною мовою. Це ж так природньо спілкуватися українською у своїй країні, а не тією, якою зручніше. Адже саме мова визначає національність. Тарас Шевченко, наприклад, ніколи не називав українцями тих, хто вважав за рідну російську мову і спілкувався нею.
Я, представник молодого покоління, усвідомлюю, що саме ми повинні докласти неабияких зусиль, прагнень, розуму і вмінь для розквіту нашої держави. Наше завдання – здобути освіту і поповнити національну скарбницю новими відкриттями та досягненнями.
Я впевнена, що моя мрія обов’язково здійсниться з приходом нового покоління, нової еліти, творчої, креативної, саме вона виведе Україну на шлях прогресу. Державу очолить мудра, досвідчена і відповідальна людина, що керуватиметься моральними принципами.
Сподіваюся, що через тридцять років я прокинуся в казковій, фантастично багатій, процвітаючій країні і з гордістю скажу: « Як мені пощастило, що я народилась в Україні!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *