Четвер, 8 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Якщо є мета – треба до неї прямувати

Якщо є мета – треба до неї прямувати

Поліна Вікторівна Платонова (в дівоцтві Ромащенко) змалечку мріяла рятувати людей. То після закінчення Близнюківського ліцею вона довго не роздумувала, а вступила до медичного інституту за фахом «Лікувальна справа». Зараз Поліна проходить інтернатуру за спеціальністю лікар загальної практики-сімейний лікар-інтерн.

Чарівну Поліну Вікторівну вже знають близнюківці, бо разом з сімейним лікарем Тетяною Огульцевою вона вже працювала з пацієнтами, коли була на практиці. А починаючи з березня 2022 року – дівчина повинна вийти на постійне місце працевлаштування у центральній лікарні Близнюківської громади. Молодий фахівець розповідає: «Я взагалі люблю навчатися і з майбутньою професією визначилася ще в першому класі. Впевнена, що медицина – моє покликання. Однак, практична робота сімейним лікарем у Близнюках змусила подивитися на цю професію з іншого боку: мене розчарувало ставлення до лікарів з боку пацієнтів, а ще я впевнилася, що оплата праці лікаря в сільській місцевості значно недооцінена. То хочу перекваліфікуватися на лікаря-дерматолога, адже ця спеціальність нероздільно пов’язана з косметологією. Над цим і працюю зараз».

Сьогодні молоді люди швидко приймають рішення і втілюють бажане в життя. Героїня цієї розповіді якраз і є прикладом успішної, креативної молоді, яка цілеспрямовано йде до своєї мети. Паралельно з навчанням у медичному інституті Поліна Платонова проходила курси як ін’єкційної, так і естетичної косметології. Вона їздила на навчання в Харків та Київ, практикувала в Центрі краси Аліни Габрелян і отримала Міжнародний сертифікат. Варто наголосити, що такий сертифікат видають лише при наявності медичної освіти.

«У прагненні стати професійним косметологом мене підтримала мама, і це дуже важливо. Я розуміла, наскільки буде важко поєднувати курси та інститут, але зуміла, бо втілюю свою мрію в життя. Вже два роки паралельно з навчанням працюю косметологом, маю свою клієнтську базу. Повірте, це не заважає здобувати вищу медичну освіту, а навіть допомагає, бо маю постійну практику. Я той лікар-косметолог, який працює на якісний результат. Перед проведенням будь-якої процедури спочатку заводжу індивідуальну карту клієнта, де збираю весь анамнез, проводжу огляд, призначаю лікування і тільки тоді роблю те, що дійсно необхідно клієнту. Моя мета не заробити якнайбільше грошей, а, використовуючи медичні знання, допомогти. Нещодавно мене запросили стати викладачем Міжнародної школи косметології за направленням ін’єкційна косметологія. Працюємо ми онлайн, записуємо інтенсиви онлайн-теорії, а потім практики – показуємо техніку, визначаємо дози та вчимося вводити ін’єкційні препарати. Навесні у Харкові відкриється клініка і тоді розпочнеться нормальне навчання в оффлайн режимі. Приємно, коли тебе і твої знання цінують. Тоді хочеться досягати все більшого», – пояснює Поліна.

Зараз майбутній лікар Платонова вчиться на бюджеті у медичному інституті, тому після закінчення вузу зобов’язана три роки відпрацювати в медичній галузі держави. Але паралельно з роботою дівчина продовжуватиме своє особистісне становлення як провідного косметолога. І в неї все обов’язково вийде, адже шлях до мети цієї тендітної, але сильної духом красуні вже розпочався.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *