Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Розробник програмного забезпечення американської компанії

Розробник програмного забезпечення американської компанії

Розповідаючи про прогресивну молодь, яка народилася на Близнюківщині, іноді стає досить сумно, бо часто коріння (батьки) залишається тут – в Україні, а пишний його цвіт (діти) розлітається по світу і ним любуються інші.

Артур Суренович МУГУМЯН виріс у віддаленому від райцентру селі Алісівка у звичайній працьовитій сім’ї. Закінчивши сільську школу, юнак став студентом Харківського національного університету радіоелектроніки і почав будувати самого себе як особистість. Він багато подорожував, працював над різними проєктами, серед яких розробка сайтів для приватних осіб та кампаній, вивчив декілька іноземних мов і вступив до Пецького університету в Угорщині, бо саме цей вищий навчальний заклад приймає на навчання іноземних студентів, які, здавши тести та пройшовши співбесіду, мають змогу безкоштовно отримати необхідні знання та престижну професію.

Сьогодні молодий чоловік ще живе в Угорщині, але його життєві плани дещо змінилися. Він розповідає: «До закінчення навчальної програми ще 1,5 роки, та я не впевнений, що буду її завершувати, бо зараз сфокусований на кар’єрі. Працюю в американській компанії розробником програмного забезпечення. Продовжую подорожувати. За останні два тижні відвідав Швецію, Італію, Словакію та Словенію. Весною побував у Хорватії, Косово і Македонії. Якось автоматично прислухаюся до того, що говорять в різних країнах про Україну. За весь час чув лише нейтральні відгуки, загалом, як і до інших держав, бо тут більше цінують особистість і не зважають на національність людини. Щодо Угорщини, то мені тут подобається відносна політична стабільність та відсутність воєнних дій на кордонах. Втім є й негативні сторони – політика Угорщини в порівнянні з ЄС досить консервативна, та я як тимчасовий мешканець цього не дуже відчуваю».

Планами на майбутнє Артур Мугумян не любить ділитится і пояснює чому: «Це приватне питання. Скажімо так, я просто роблю те, що відчуваю і вважаю правильним для себе. І знаючи, що це були мої рішення/вчинки, залишається триматися свого і рухатись вперед, так як при такому підході важко знайти крайнього у разі невдачі. Повний контроль і відповідальність лише на тобі».

Стосовно повернення цього прогресивного і, без сумніву, талановитого програміста в Україну, то він ще не визначився, але не виключає цього. Втім, в його амбітних планах західна частина України, а не Харківщина.

Оксана ГРАЧ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *