Вівторок, 29 Листопада, 2022
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Ситуація в Близнюківській громаді на 4 травня 2022 року

Ситуація в Близнюківській громаді на 4 травня 2022 року

Доброго ранку!

🇺🇦 Близнюківська громада бажає вам гарного та мирного дня!

Ми продовжуємо працювати. Дякуємо всім, хто наближає перемогу своїми діями, молитвами, світлими думками та вірою у Збройні сили України.

Маємо для вас такі новини:

❗сьогодні на території громади будуть проведені навчальні стрільби. Просимо людей зберігати спокій! Без паніки!

⚡ триває робота над формування списків отримувачів гуманітарної допомоги за програмою “Пакунок кожному громадянину”. Плануємо цього тижня розпочати видачу.

💬 “Нагадую, що ця допомога надавалася поетапно. Першими пакунки отримали пільговики, потім – пенсіонери. Останній етап розрахований на всіх жителів громади”, – секретар селищної ради Сергій Володченко.

⚡ на території нашої громади зареєстровано близько двох тисяч внутрішньо переміщених осіб. Уряд запустив механізми підтримки вимушених переселенців. Роботодавці, які працевлаштують внутрішньо переміщених осіб, зможуть отримати компенсацію за кожного працевлаштованого громадянина у розмірі 6500 грн на місяць впродовж перших двох місяців з початку працевлаштування.

📌 Більше про ініціативу Уряду – https://cutt.ly/MGKhc1Q

Останні місяці були для Близнюківщини важкими. Ми втрачали своїх синів, прощалися з Героями, але ми не повинні втратити надію.

У нашій громаді ще неодмінно будуть свята. Ми ще не раз зустрінемося всі разом не тільки з сумних приводів, але й з радісних….

Після перемоги, яка неодмінно буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *