Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Як Герда знайшла новий дім, а Пушинка стала Джавеліною

Як Герда знайшла новий дім, а Пушинка стала Джавеліною

На Черемушках у покинутій будівлі колишнього гуртожитка жила собачка Герда. Вона дружила з дітками і, більше того, не підпускала чужих до дитячого майданчика, де вони гралися. Мабуть, тому вона так любила малечу, яка, на жаль, не завжди добре до неї ставилася, бо сама готувалася стати мамою.
З часом у Герди з’явилася донечка Пушинка. Материнський інстинкт диктує захист дитини, то й Герда, захищаючи дитя, гарчала і гавкала на тих, хто заходив на її територію.

Така поведінка подобалась далеко не всім, то почали до селищної ради надходити скарги на «лютого звіра», який може пошматувати перехожих. Пішли і прохання від інших мешканців цього району щодо сприяння у врятуванні Герди та її цуценяти.

То почали шукати доброго господаря, який би дав прихисток собакам. Виявила бажання забрати тварин Ольга Володимирівна Сабодаш. Але як перевезти Герду без шкоди для неї – ось було важливе запитання. Добрі люди таки його вирішили, проконсультувавшись з ветеринарним лікарем. До слова, перевозили до нового дому «героїню» цієї розповіді теж з ветлікарем, а коли вона прокинулась від наркозу, то відразу перевірила, чи Пушинка поруч, і дуже зраділа дітям – це були внуки Ольги Сабодаш. Малеча теж безсумнівно була рада новим «сусідам» і відразу перейменувала Пушинку в Джавеліну.

В цій історії задіяно багато людей, але називати прізвища не бачу сенсу. Головне – результат: близнюківці проявили людяність!

Дякую за фото та відео Аліні Пономаренко.

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *