П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Аріна Ромащенко: “Я впевнена, що до початку нового навчального року війна закінчиться”

Аріна Ромащенко: “Я впевнена, що до початку нового навчального року війна закінчиться”

Приємно, коли до редакції заходять люди з мирного часу. Це викликає радісні і позитивні емоції.

Cьогодні до нас завітала Аріна Ромащенко, срібна призерка Чемпіонату України з вільної боротьби, яка виборола в 2019 році п’яте місце на чемпіонаті Світу. Зараз спортсменка закінчує 11 клас Близнюківського ліцею та готується до вступу у вищий навчальний заклад. Дівчина має досить амбітні плани щодо свого майбутнього, пов’язані не тільки зі спортом, а й служінням Вітчизні.

Протягом місяця Аріна разом з братом Родіоном, який теж займається вільною боротьбою і має досить вагомі показники в цьому виді спорту, була у Львівській області на спортивних зборах, і лише минулої суботи Ромащенки повернулися до Близнюків.

Аріна розповідає: «Мені сподобалось, як я провела цей місяць. Триразові тренування, басейн, уроки та багато нових друзів забирали весь час, то думати про війну не було коли. На жаль, Родіону пошкодили руку, то зараз він лікується, а я посилено готуюсь до мультимедійного тесту, який здаватиму влітку. Найбільше хвилююсь за тести з історії. Дистанційне навчання, на мою думку, значно знижує рівень знань, адже часто буває поганий інтернет зв’язок, та й сама комунікація з вчителем дає позитивний результат, адже через екран всього не спитаєш. Втім, все залежить від людини і її особистого бажання здобувати знання.

Я впевнена, що до початку нового навчального року війна закінчиться. Ми обов’язково переможемо, бо Збройні сили України сильні, Президент Володимир Зеленський – найкращий, а українці – згуртовані, як ніколи. То рашисти отримають на горіхи. А далі будемо вже будувати нову Україну».

Ірина ВОРОНКІНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *