Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Підтримка ЗСУ наближає нас до перемоги

Підтримка ЗСУ наближає нас до перемоги

Серед захисників старший солдат Сергій Тарасюк (категорично відмовляється фотографуватися) з Магдалинівського району Дніпропетровської області, який до війни протягом чотирьох років працював водієм у ТОВ АФ «Відродження». В перші ж дні війни чоловік, який разом з дружиною Вікторією має трьох дітей: синів Андрія та Анатолія і донечку Ангеліну, – був мобілізований і зараз несе службу, захищаючи Україну. Проте, директор сільськогосподарського підприємства Теліпко Дмитро Олексійович та його батько Олексій Григорович, колишній очільник ТОВ, не залишають без підтримки свого працівника. Вони передали в частину, де служить Сергій, автомобіль ВАЗ, військовий тюнінг якому зробили друзі Тарасюка – Тарас Дем’яник та Кас’яненко Володимир.

Загалом, ці небайдужі керівники, які намагаються якомога швидше завершити посівну, адже в умовах воєнного часу це не так просто, допомагають українській армії пальним, запчастинами тощо. Сьогодні так роблять всі відповідальні керівники аграрних підприємств, бо їхня небайдужість, фінансова підтримка та вчасне проведення польових робіт – це і є запорука успіху Збойних Сил України. Коли бійці впевнені в тому, що їх чекають та підтримують вдома – це мотивує.

«Я життя віддам за свою сім’ю, своїх друзів та тих людей, які не стоять осторонь біди, яка прийшла на нашу землю, – запевняє Сергій Тарасюк, – то сьогодні в рази цінніша та підтримка, яку я особисто отримую від керівників сільськогосподарського підприємства, де працював у мирний час».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *