Четвер, 1 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Випускний воєнного часу

Випускний воєнного часу

Навчальний рік у школах уже завершився. Школярам залишилося скласти мультипредметний тест та з’ясувати, чи буде у них випускний вечір. Цьогоріч це питання стоїть надзвичайно гостро через війну в Україні.

Унаслідок введення воєнного стану усі свята було скасовано. Випускникам лише вручать атестати, не проводячи жодних урочистостей.

То сьогодні, в День Конституції України, отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту і 40 випускників Близнюківського ліцею. Урочистості відбулися в Парку гарного настрою.

Не таким бачили свій випускний бал ці вчорашні учні, але життя триває і треба цінувати кожну його мить.
Директор ліцею Маргарита Іваненко розповідає: «Ми завершили черговий навчальний рік і підбили його підсумки. Так, рік видався з важкими випробуваннями, але ми змогли досягти бажаного. Сьогодні сорок учнів отримали свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти. Марія Чуприна завершила навчання з «золотою» медаллю, а Крістіна Бублик – зі «срібною».

Попереду у випускників вступ до вищих навчальних закладів, обрання подальшого життєвого шляху. То хочеться, щоб вони будували свої долі в мирній Україні».

Нагадаємо, що у своєму інтерв’ю газеті «Нове життя» начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської селищної ради Леонід Бондаренко повідомив: «З початком російської агресії проти України багато мешканців громади змушені були виїхати за її межі, в тому числі – за кордон. Всього вимушено переїхали до безпечних місць 506 здобувачів освіти, з них 207 знаходяться за кордоном. Також залишили громаду 50 педагогів, з них 14 виїхали за межі нашої держави, але це не завадило їм організовувати дистанційне навчання як з території України, так і з країн Європи. До того ж всі учні закладів освіти мали змогу продовжувати дистанційне навчання в своєму закладі або в будь-якому закладі освіти на території України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *