Четвер, 8 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Близнюківці, ви просто неймовірні!

Близнюківці, ви просто неймовірні!

Війна кардинально змінила повсякденний ритм життя кожного українця. І виявилося, що вкрай необхідні речі можна запакувати в декілька валіз та взяти з собою у разі необхідності. Головне – тепло долоні рідної людини поруч.

Багато мешканців Барвінківської громади залишили свої домівки, рятуючись від реалій лихоліття. Вони опинилися серед чотирьох тисяч внутрішньо переміщених осіб, яких прийняла Близнюківщина.
Місцеві жителі допомогли житлом, речами, продуктами харчування, підтримали морально.
Варто наголосити, що вимушену міграцію координує злагоджений колектив селищної ради. Особисто мені довелося поспілкуватися з секретарем ради Сергієм Володченком, оскільки моя колега потребувала фінансової допомоги для придбання дитячої суміші новонародженій донечці. Без зайвих слів проблему було розв’язано.

Окремо хочу згадати добрим словом сестер-волонтерок Ірину Орлову, Олену Шкребець та їхню команду. Ці люди опікуються нами, переселенцями, як рідними. У вайбері створено групу, в якій повідомляється про час видачі гуманітарки тощо.

Загалом у Близнюківській громаді бездоганно налагоджена система оповіщення ВПО. У селах з людьми працюють старости, в селищі Близнюки та селах Батюшки і Садове – працівники селищної ради.
Стало, без вихідних працює редакція місцевої газети «Нове життя», яка щоранку на своєму офіційному сайті та в соціальних мережах (фейсбук та телеграм) інформує про місце видачі гуманітарної допомоги, розміщує графік руху автобусного та залізничного транспорту. А також повідомляє про роботу тих чи інших організацій, через які необхідно пройти переселенцю, оформляючи відповідні документи. Загалом, гортаючи сторінки сайту «Нового життя», можна знайти величезну масу корисної інформації для людей, які втратили домівку або вимушені тікати від вибухів та постійної канонади.

Гуманітарна допомога від держави та волонтерів надається регулярно та організовано. У пакунках немає хамону та червоної ікри, але є все необхідне для приготування їжі звичайній людині. Я, мої односельці та друзі щиро дякуємо жителям Близнюківської громади та адміністрації селищної ради за їхню чуйність та розуміння проблем внутрішньо переміщених осіб.

Близнюківці, ви просто неймовірні!

ВПО Воронкова Людмила Василівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *