Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > НАШІ ЗЕМЛЯКИ > Аріна Ромащенко – срібна призерка Чемпіонату України з вільної боротьби

Аріна Ромащенко – срібна призерка Чемпіонату України з вільної боротьби

У столиці України Києві з 8 по 12 листопада проходили змагання з вільної боротьби. Харківську область представляла наша юна землячка, учениця 11 класу Близнюківського ліцею Аріна Ромащенко.

Дівчина розповідає: «Я ретельно готувалася до цього чемпіонату, бо знала, що матиму сильних суперниць. Як і передбачала, сутички були тяжкі. Я боролася з дівчинкою, якій програла у Хмельницьку на Чемпіонаті України навесні цього року, але цього разу на останніх секундах я таки змогла вирвати перемогу і вийти у фінал. Вже у фіналі моєю опоненткою була майстер спорту, призерка Чемпіонату Європи, до якої надто лояльно поставилися судді. І хоча вона перемогла з рахунком 4:0, я тепер точно знаю, на що здатна я. Тренер Олексенко Віталій Анатолійович мене запевнив, що маю величезний шанс виграти у Бахмуті на змаганнях в грудні. А ще я отримала нагоду поспілкуватися і сфотографуватися з Жаном Беленюком (від ред.: багаторазовий чемпіон світу і Європи, призер цих змагань, чемпіон Олімпійських ігор у Токіо (2020), срібний призер Олімпійських ігор (2016), чемпіон і срібний призер Європейських ігор (2019, 2015), бронзовий призер Універсіади (2013). Заслужений майстер спорту України. Народний депутат IX скликання, перший афроукраїнець у парламентарії України.)»

Аріна Ромащенко, Жан Беленюк, Андрій Фурман

На цьому Чемпіонаті Аріна виконала норматив кандидата в майстри спорту України та зараз ще більш ретельно готується до наступних змагань. Спортсменка щодня по дві години віддає виснажливим тренуванням і планує потрапити на Чемпіонат Європи, де обов’язково виборе золото!

One thought on “Аріна Ромащенко – срібна призерка Чемпіонату України з вільної боротьби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *