Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > НОВИНИ > МЕДИЦИНА > Підступне міжсезоння – загострюються хронічні хвороби та відновлюються ковідні хвилі

Підступне міжсезоння – загострюються хронічні хвороби та відновлюються ковідні хвилі

Осінь не завжди тішить нас теплою погодою. Відтак різкі перепади температури, часте чергування сонячної з вітряною погодою і дощем роблять свою підступну справу – підвищують ризики захворюваності. Особливо це стосується гострих респіраторних та загострення хронічних хвороб. Між тим, тимчасово притишені ковідні хвилі знову відновлюються, накриваючи громадян своєю інфекційною піною.

За інформацією Близнюківського відділення Лозівської філії ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ”, у Близнюківській громаді за вересень 2022 року на COVID-19 захворіло шість осіб. Мав місце один летальний випадок.

Статистика у бригад екстреної медичної допомоги також невтішна. За період з 3 по 5 вересня ними здійснено 33 виїзди. Надано допомогу хворим з гострою респіраторною хворобою, гіпертонією (шість осіб!), бронхіальною астмою, алергією неясного ґенеза, стабільною стенокардією. Збільшилась і кількість пневмоній. Був виклик до хворого з пневмонією ЛМЛ, також пацієнта з нешпитальною пневмонією відправлено до Лозівського терапевтичного відділення. Допомоги потребували громадяни з гастродуоденітом, гіпоглікемією, фантомним болем та алкогольним сп’янінням. На жаль, були виклики і до постраждалого через ножове поранення та до хворих з побутовими травмами та травмою руки.

Медики наполегливо радять бути уважними до свого здоров’я, звертаючи увагу на профілактику, захист та дотримання правил безпеки і особистої гігієни. Бережіть себе та своїх близьких.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *